This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
12:43
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
12:44
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
12:45
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
12:46
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
12:47
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
12:47
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
12:48
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:50
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:51
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:53
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:54
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:56
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:57
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
13:01
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
13:01
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
13:02
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
13:02
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
13:03
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
13:03
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
13:04
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
13:05
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
13:06
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
13:07
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
13:07
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
13:08
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
13:09
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
13:09
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
13:11
86
Heisitie
Lähtöaika oli
13:12
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
13:13
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
13:14
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
13:15
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
13:16
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
13:17
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
13:17
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
13:18
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
13:19
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
13:19
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
13:20
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
13:20
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
13:21
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
13:21
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
13:22
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
13:23
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
13:24
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
13:24
404
Suvitie
Lähtöaika oli
13:24
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
13:25
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
13:25
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
13:25
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
13:26
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
13:27
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
13:28
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
13:28
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
13:29
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
13:30
413