This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
03:33
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
03:34
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
03:35
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
03:36
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
03:36
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
03:37
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
03:38
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
03:39
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
03:40
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
03:43
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
03:44
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:45
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:46
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
03:50
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:50
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
03:51
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
03:51
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
03:52
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
03:52
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
03:53
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
03:54
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
03:55
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
03:56
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
03:56
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
03:57
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
03:58
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
03:58
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
04:00
86
Heisitie
Lähtöaika oli
04:01
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
04:02
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
04:03
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
04:04
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
04:05
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
04:06
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
04:06
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
04:07
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
04:08
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
04:08
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
04:08
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
04:09
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
04:09
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
04:10
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
04:11
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
04:11
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
04:12
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
04:12
404
Suvitie
Lähtöaika oli
04:13
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
04:13
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
04:13
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
04:14
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
04:14
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
04:15
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
04:16
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
04:16
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
04:17
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
04:18
413