This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
11:15
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
11:16
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
11:17
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
11:18
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
11:19
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
11:20
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
11:21
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
11:23
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
11:24
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
11:27
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
11:29
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:30
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
11:31
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
11:36
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:36
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
11:37
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:37
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
11:38
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
11:39
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
11:40
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
11:41
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
11:41
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
11:42
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
11:43
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
11:44
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
11:45
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
11:45
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
11:48
86
Heisitie
Lähtöaika oli
11:49
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
11:50
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
11:51
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
11:51
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
11:52
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
11:54
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
11:54
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
11:55
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
11:56
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
11:57
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
11:57
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
11:58
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
11:58
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
11:59
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
12:00
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
12:01
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
12:02
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
12:02
404
Suvitie
Lähtöaika oli
12:03
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
12:03
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
12:04
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
12:04
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
12:05
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
12:06
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
12:06
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
12:07
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
12:08
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
12:09
413