This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
10:16
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
10:17
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
10:18
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
10:19
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
10:20
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
10:20
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
10:21
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
10:23
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
10:24
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
10:26
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:27
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:29
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:30
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
10:34
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
10:34
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
10:35
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
10:35
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
10:36
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
10:36
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
10:37
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
10:38
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
10:39
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
10:40
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
10:40
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
10:41
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
10:42
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
10:42
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
10:44
86
Heisitie
Lähtöaika oli
10:45
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
10:46
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
10:47
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
10:48
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
10:49
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
10:50
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
10:50
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
10:51
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
10:52
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
10:52
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
10:52
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
10:53
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
10:53
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
10:54
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
10:55
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
10:55
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
10:56
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
10:56
404
Suvitie
Lähtöaika oli
10:57
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
10:57
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
10:57
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
10:58
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
10:58
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
10:59
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
11:00
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
11:00
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
11:01
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
11:02
413