This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 50
50
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Haarlan kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
02:53
1643
Seuraava 03:53
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
02:54
445
Seuraava 03:54
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
02:55
1646
Seuraava 03:55
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
02:56
446
Seuraava 03:56
Korvalankatu
Lähtöaika oli
02:56
447
Seuraava 03:57
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
02:57
448
Seuraava 03:57
Suntiontie
Lähtöaika oli
02:58
1647
Seuraava 03:58
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
02:59
1333
Seuraava 04:00
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
03:00
64
Seuraava 04:01
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
03:03
65
Seuraava 04:03
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
03:04
66
Seuraava 04:04
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:05
164
Seuraava 04:06
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:06
68
Seuraava 04:07
Kauppatori D4
D4
Lähtöaika oli
03:10
1934
Seuraava 04:11
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:10
148
Seuraava 04:11
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
03:11
71
Seuraava 04:12
Koulukatu
Lähtöaika oli
03:11
72
Seuraava 04:12
Poliisitalo
Lähtöaika oli
03:12
155
Seuraava 04:13
Martinsilta
Lähtöaika oli
03:12
73
Seuraava 04:13
Martinkirkko
Lähtöaika oli
03:13
74
Seuraava 04:14
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
03:14
75
Seuraava 04:15
Tonttumäki
Lähtöaika oli
03:15
76
Seuraava 04:16
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
03:16
77
Seuraava 04:17
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
03:16
78
Seuraava 04:17
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
03:17
80
Seuraava 04:18
Majakkaranta
Lähtöaika oli
03:18
81
Seuraava 04:19
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
03:18
82
Seuraava 04:19
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
03:20
86
Seuraava 04:21
Heisitie
Lähtöaika oli
03:21
87
Seuraava 04:22
Saapaskallio
Lähtöaika oli
03:22
88
Seuraava 04:23
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
03:23
293
Seuraava 04:24
Pampinkatu
Lähtöaika oli
03:24
1725
Seuraava 04:25
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
03:25
295
Seuraava 04:26
Moikoinen
Lähtöaika oli
03:26
430
Seuraava 04:27
Moikoinen
Lähtöaika oli
03:26
343
Seuraava 04:27
Kukolantie
Lähtöaika oli
03:26
344
Seuraava 04:27
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
03:27
345
Seuraava 04:28
Friskalantie
Lähtöaika oli
03:29
362
Seuraava 04:30
Maunulantie
Lähtöaika oli
03:29
363
Seuraava 04:30
Vihuri
Lähtöaika oli
03:30
1739
Seuraava 04:31
Haarla
Lähtöaika oli
03:30
364
Seuraava 04:31
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
03:31
70
Seuraava 04:32
Haarlantie
Lähtöaika oli
03:31
1738
Seuraava 04:33
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
03:32
1736
Seuraava 04:34
Niittymäentie
Lähtöaika oli
03:32
309
Seuraava 04:34
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
03:33
310
Seuraava 04:34
Margareetantie
Lähtöaika oli
03:34
311
Seuraava 04:36
Nepontie
Lähtöaika oli
03:34
313
Seuraava 04:36
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
03:35
314
Seuraava 04:37
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
03:36
315
Seuraava 04:38
Oriniemi
Lähtöaika oli
03:37
316
Seuraava 04:39