This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 50
50
Ylioppilaskylä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Moikoinen
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
19:48
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
19:49
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
19:50
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
19:51
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
19:51
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
19:52
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
19:53
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
19:54
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
19:55
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:58
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:59
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:00
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:01
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
20:05
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:05
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
20:06
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
20:06
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
20:07
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
20:07
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
20:08
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
20:09
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
20:09
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:10
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
20:11
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
20:11
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
20:12
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
20:13
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
20:15
86
Heisitie
Lähtöaika oli
20:15
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
20:16
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
20:17
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
20:18
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
20:19
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:20
430
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:20
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
20:20
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
20:21
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
20:23
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
20:23
363
Vihuri
Lähtöaika oli
20:24
1739
Haarla
Lähtöaika oli
20:24
364
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
20:25
70
Haarlantie
Lähtöaika oli
20:25
1738
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
20:26
1736
Niittymäentie
Lähtöaika oli
20:26
309
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
20:27
310
Margareetantie
Lähtöaika oli
20:28
311
Nepontie
Lähtöaika oli
20:28
313
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
20:29
314
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
20:30
315
Oriniemi
Lähtöaika oli
20:31
316