This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 50
50
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Moikoinen
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
19:43
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
19:44
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
19:45
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
19:46
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
19:46
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
19:47
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
19:48
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
19:49
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
19:50
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:53
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:54
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:55
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
19:56
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
20:00
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:00
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
20:01
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
20:01
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
20:02
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
20:02
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
20:03
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
20:04
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
20:04
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:05
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
20:06
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
20:06
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
20:07
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
20:08
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
20:10
86
Heisitie
Lähtöaika oli
20:10
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
20:11
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
20:12
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
20:13
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
20:14
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:15
430
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:15
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
20:15
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
20:16
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
20:18
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
20:18
363
Vihuri
Lähtöaika oli
20:19
1739
Haarla
Lähtöaika oli
20:19
364
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
20:20
70
Haarlantie
Lähtöaika oli
20:20
1738
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
20:21
1736
Niittymäentie
Lähtöaika oli
20:21
309
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
20:22
310
Margareetantie
Lähtöaika oli
20:23
311
Nepontie
Lähtöaika oli
20:23
313
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
20:24
314
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
20:25
315
Oriniemi
Lähtöaika oli
20:26
316