This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 42
42
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Telakan portti
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Telakan portti
Lähtöaika oli
03:20
1825
Seuraava 04:30
Telakan vanha portti
Lähtöaika oli
03:20
1823
Seuraava 04:30
Pernon telakka
Lähtöaika oli
03:21
775
Seuraava 04:31
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
03:21
776
Seuraava 04:31
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
03:22
1510
Seuraava 04:32
Pernon kartano
Lähtöaika oli
03:23
777
Seuraava 04:33
Pernon koulu
Lähtöaika oli
03:23
735
Seuraava 04:33
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
03:24
1508
Seuraava 04:34
Pansion koulu
Lähtöaika oli
03:25
778
Seuraava 04:35
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
03:25
676
Seuraava 04:35
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
03:26
677
Seuraava 04:36
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
03:26
678
Seuraava 04:36
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
03:27
679
Seuraava 04:37
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
03:27
680
Seuraava 04:37
Raisionjoki
Lähtöaika oli
03:28
681
Seuraava 04:38
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
03:29
682
Seuraava 04:39
Patterinhaka
Lähtöaika oli
03:30
578
Seuraava 04:40
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
03:31
767
Seuraava 04:41
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
03:31
1537
Seuraava 04:41
Otavanaukio
Lähtöaika oli
03:32
768
Seuraava 04:42
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
03:33
770
Seuraava 04:43
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
03:34
583
Seuraava 04:44
Rautatieasema
Lähtöaika oli
03:36
144
Seuraava 04:46
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
03:36
145
Seuraava 04:46
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
03:37
146
Seuraava 04:47
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:38
109
Seuraava 04:48
Kauppatori B4
B4
Lähtöaika oli
03:40
1914
Seuraava 04:55
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:41
16
Seuraava 04:56
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:41
1684
Seuraava 04:56
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
03:42
114
Seuraava 04:57
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
03:42
866
Seuraava 04:57
Kerttuli
Lähtöaika oli
03:43
867
Seuraava 04:58
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
03:44
869
Seuraava 04:59
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
03:45
870
Seuraava 05:00
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
03:45
1669
Seuraava 05:00
Paljetie
Lähtöaika oli
03:46
871
Seuraava 05:01
Rautakatu
Lähtöaika oli
03:46
872
Seuraava 05:01
Sammonkatu
Lähtöaika oli
03:47
873
Seuraava 05:02
Peronkatu
Lähtöaika oli
03:48
874
Seuraava 05:03
Ylännekatu
Lähtöaika oli
03:49
876
Seuraava 05:04
Jaaninoja
Lähtöaika oli
03:50
1338
Seuraava 05:05
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
03:51
879
Seuraava 05:06
Kotkankatu
Lähtöaika oli
03:51
880
Seuraava 05:06
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
03:52
881
Seuraava 05:07
Itäkeskus
Lähtöaika oli
03:53
645
Seuraava 05:08
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
03:53
883
Seuraava 05:08
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
03:54
884
Seuraava 05:09
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
03:54
885
Seuraava 05:09
Talpiankuja
Lähtöaika oli
03:55
886
Seuraava 05:10
Orminkuja
Lähtöaika oli
03:56
887
Seuraava 05:11
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
03:56
888
Seuraava 05:11
Varissuo
Lähtöaika oli
03:57
1664
Seuraava 05:12
Vain poistuminen
Varissuo
Lähtöaika oli
03:57
828
Seuraava 05:12