This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 42
42
Perno telakan portille
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Perno telakan portille
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Telakan portti
Lähtöaika oli
14:53
1825
Telakan vanha portti
Lähtöaika oli
14:53
1823
Pernon telakka
Lähtöaika oli
14:54
775
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
14:54
776
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
14:55
1510
Pernon kartano
Lähtöaika oli
14:56
777
Pernon koulu
Lähtöaika oli
14:57
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
14:57
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
14:58
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
14:59
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
14:59
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
15:00
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
15:01
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
15:01
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
15:02
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
15:02
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
15:04
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
15:05
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
15:05
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
15:06
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
15:06
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
15:08
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
15:09
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
15:10
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
15:11
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
15:12
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
15:20
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
15:21
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:21
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
15:22
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
15:23
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
15:24
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
15:25
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
15:26
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
15:27
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
15:27
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
15:28
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
15:28
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
15:29
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
15:30
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
15:31
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
15:32
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
15:33
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
15:34
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
15:35
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
15:36
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
15:37
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
15:37
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
15:38
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
15:38
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
15:39
888
Varissuo
Lähtöaika oli
15:40
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
15:40
828