This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 413
413
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT4
➔
Lieto as-Aura
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Puutori PT4
PT4
Lähtöaika oli
06:10
1954
Seuraava 07:10
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:10
211
Seuraava 07:10
Aninkaistensilta
Lähtöaika oli
06:10
117
Seuraava 07:10
Autistenaukio
Lähtöaika oli
06:11
174
Seuraava 07:11
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
06:11
175
Seuraava 07:11
Kastuntie
Lähtöaika oli
06:11
612
Seuraava 07:11
Parrantie
Lähtöaika oli
06:12
613
Seuraava 07:12
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
06:13
979
Seuraava 07:13
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
06:13
980
Seuraava 07:13
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
06:14
1579
Seuraava 07:14
Prykinkuja
Lähtöaika oli
06:15
1580
Seuraava 07:15
Lieto as
Lähtöaika oli
06:30
5112
Seuraava 07:30
Poikoja
Lähtöaika oli
06:30
5110
Seuraava 07:30
Mannintie
Lähtöaika oli
06:31
5108
Seuraava 07:31
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
06:31
5111
Seuraava 07:31
Tammentaka
Lähtöaika oli
06:32
5113
Seuraava 07:32
Hietalantie
Lähtöaika oli
06:32
5115
Seuraava 07:32
Lampola
Lähtöaika oli
06:33
5117
Seuraava 07:33
Sikilä
Lähtöaika oli
06:33
5119
Seuraava 07:33
Leinakkala
Lähtöaika oli
06:34
8001
Seuraava 07:34
Yliskulma th
Lähtöaika oli
06:37
8003
Seuraava 07:37
Käyrä
Lähtöaika oli
06:39
8005
Seuraava 07:39
Pappilantie
Lähtöaika oli
06:40
8007
Seuraava 07:40
Aura kk
Lähtöaika oli
06:41
8009
Seuraava 07:41
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
06:43
8011
Seuraava 07:43
Lahto
Lähtöaika oli
06:45
8013
Seuraava 07:45
Holpinkatu
Lähtöaika oli
06:46
8015
Seuraava 07:46
Auran apteekki
Lähtöaika oli
06:47
8017
Seuraava 07:47
Aura-Salon risteys
Lähtöaika oli
06:47
8019
Seuraava 07:47
Aura (Yhdystie)
Lähtöaika oli
06:47
8021
Seuraava 07:47
Halavantie
Lähtöaika oli
06:49
8025
Seuraava 07:49
Säästökallio
Lähtöaika oli
06:49
8027
Seuraava 07:49
Vain poistuminen
Säästökallio
Lähtöaika oli
06:50
8028
Seuraava 07:50