This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Moikoinen-Haarla
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Moikoinen-Haarla
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Paavinkatu
Lähtöaika oli
21:10
1633
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
21:10
1632
Legaatinkuja
Lähtöaika oli
21:10
1630
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
21:11
803
Siutlankatu
Lähtöaika oli
21:12
1619
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
21:13
1622
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
21:14
1409
Paavinkatu
Lähtöaika oli
21:14
1410
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
21:15
1634
Halistensilta
Lähtöaika oli
21:16
1411
Vesilaitos
Lähtöaika oli
21:17
213
Elinantie
Lähtöaika oli
21:17
214
Elinantie
Lähtöaika oli
21:18
215
Suntiontie
Lähtöaika oli
21:18
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
21:18
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
21:19
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
21:19
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
21:20
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
21:20
451
Kongressikuja
Lähtöaika oli
21:21
453
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
21:24
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
21:25
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
21:26
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
21:26
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
21:30
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
21:30
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
21:30
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
21:31
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
21:31
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
21:32
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
21:33
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
21:33
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
21:34
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
21:35
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
21:35
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
21:36
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
21:36
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
21:37
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
21:39
86
Heisitie
Lähtöaika oli
21:39
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
21:40
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
21:41
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
21:41
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
21:42
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:43
430
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:43
343
Anniitunkatu
Lähtöaika oli
21:44
1731
Taaperokatu
Lähtöaika oli
21:45
303
Sommelontie
Lähtöaika oli
21:46
304
Marjamäentie
Lähtöaika oli
21:47
305
Ruotsalantie
Lähtöaika oli
21:48
306
Karhunahde
Lähtöaika oli
21:49
307
Pikkuhaankuja
Lähtöaika oli
21:49
308
Majamäenkatu
Lähtöaika oli
21:49
1735
Haarlantie
Lähtöaika oli
21:51
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
21:52
69
Haarla
Lähtöaika oli
21:53
392