This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Ylioppilaskylä-Halinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Moikoinen
➔
Ylioppilaskylä-Halinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:55
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
20:55
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
20:56
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
20:57
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
20:58
91
Heisitie
Lähtöaika oli
20:59
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
21:00
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
21:03
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
21:03
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
21:04
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
21:05
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
21:06
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
21:06
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
21:07
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
21:08
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
21:09
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
21:10
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
21:10
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
21:11
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
21:12
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
21:15
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
21:16
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
21:16
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
21:18
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
21:18
115
Suntiontie
Lähtöaika oli
21:22
1608
Kongressikuja
Lähtöaika oli
21:22
443
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
21:23
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
21:24
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
21:24
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
21:25
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
21:26
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
21:26
1647
Elinantie
Lähtöaika oli
21:27
284
Elinantie
Lähtöaika oli
21:27
285
Vesilaitos
Lähtöaika oli
21:28
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
21:30
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
21:30
1635
Paavinkatu
Lähtöaika oli
21:31
1405
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
21:32
1623
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
21:33
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
21:34
1618
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
21:34
801
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
21:35
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
21:36
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
21:38
1633