This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarla
➔
Ylioppilaskylä-Halinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Haarla
Lähtöaika oli
21:25
392
Seuraava 21:55
Vihuri
Lähtöaika oli
21:25
1740
Seuraava 21:55
Maunulantie
Lähtöaika oli
21:26
393
Seuraava 21:56
Friskalantie
Lähtöaika oli
21:26
394
Seuraava 21:56
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
21:28
1357
Seuraava 21:58
Kukolantie
Lähtöaika oli
21:29
358
Seuraava 21:59
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:29
359
Seuraava 21:59
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:30
90
Seuraava 22:00
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
21:31
335
Seuraava 22:01
Pampinkatu
Lähtöaika oli
21:31
1724
Seuraava 22:01
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
21:32
333
Seuraava 22:02
Saapaskallio
Lähtöaika oli
21:33
91
Seuraava 22:03
Heisitie
Lähtöaika oli
21:33
92
Seuraava 22:03
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
21:34
1814
Seuraava 22:04
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
21:36
97
Seuraava 22:06
Majakkaranta
Lähtöaika oli
21:36
98
Seuraava 22:06
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
21:37
99
Seuraava 22:07
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
21:37
100
Seuraava 22:07
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
21:38
101
Seuraava 22:08
Tonttumäki
Lähtöaika oli
21:38
102
Seuraava 22:08
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
21:39
103
Seuraava 22:09
Martinkirkko
Lähtöaika oli
21:39
104
Seuraava 22:09
Martinsilta
Lähtöaika oli
21:40
105
Seuraava 22:10
Linnankatu
Lähtöaika oli
21:41
106
Seuraava 22:11
Koulukatu
Lähtöaika oli
21:41
107
Seuraava 22:11
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
21:42
108
Seuraava 22:12
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
21:42
109
Seuraava 22:12
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
21:45
1924
Seuraava 22:15
Brahenkatu
Lähtöaika oli
21:46
16
Seuraava 22:16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
21:46
1684
Seuraava 22:16
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
21:48
114
Seuraava 22:18
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
21:48
115
Seuraava 22:18
Suntiontie
Lähtöaika oli
21:52
1608
Seuraava 22:22
Kongressikuja
Lähtöaika oli
21:52
443
Seuraava 22:22
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
21:53
445
Seuraava 22:23
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
21:54
1646
Seuraava 22:24
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
21:54
446
Seuraava 22:24
Korvalankatu
Lähtöaika oli
21:55
447
Seuraava 22:25
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
21:56
448
Seuraava 22:26
Suntiontie
Lähtöaika oli
21:56
1647
Seuraava 22:26
Elinantie
Lähtöaika oli
21:57
284
Seuraava 22:27
Elinantie
Lähtöaika oli
21:57
285
Seuraava 22:27
Vesilaitos
Lähtöaika oli
21:58
1403
Seuraava 22:28
Halistensilta
Lähtöaika oli
22:00
1404
Seuraava 22:30
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
22:00
1635
Seuraava 22:30
Paavinkatu
Lähtöaika oli
22:01
1405
Seuraava 22:31
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
22:02
1623
Seuraava 22:32
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
22:03
1616
Seuraava 22:33
Siutlankatu
Lähtöaika oli
22:04
1618
Seuraava 22:34
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
22:04
801
Seuraava 22:34
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
22:05
1627
Seuraava 22:35
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
22:06
1631
Seuraava 22:36
Paavinkatu
Lähtöaika oli
22:08
1633
Seuraava 22:38