This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Ylioppilaskylä-Halinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarla
➔
Ylioppilaskylä-Halinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haarla
Lähtöaika oli
21:55
392
Vihuri
Lähtöaika oli
21:55
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
21:56
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
21:56
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
21:58
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
21:59
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:59
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
22:00
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
22:01
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
22:01
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
22:02
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
22:03
91
Heisitie
Lähtöaika oli
22:03
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
22:04
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
22:06
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
22:06
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
22:07
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
22:07
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
22:08
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
22:08
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
22:09
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
22:09
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
22:10
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
22:11
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
22:11
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
22:12
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
22:12
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
22:15
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
22:16
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
22:16
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
22:18
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
22:18
115
Suntiontie
Lähtöaika oli
22:22
1608
Kongressikuja
Lähtöaika oli
22:22
443
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
22:23
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
22:24
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
22:24
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
22:25
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
22:26
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
22:26
1647
Elinantie
Lähtöaika oli
22:27
284
Elinantie
Lähtöaika oli
22:27
285
Vesilaitos
Lähtöaika oli
22:28
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
22:30
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
22:30
1635
Paavinkatu
Lähtöaika oli
22:31
1405
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
22:32
1623
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
22:33
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
22:34
1618
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
22:34
801
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
22:35
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
22:36
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
22:38
1633