This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Ylioppilaskylä-Halinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarla
➔
Ylioppilaskylä-Halinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haarla
Lähtöaika oli
23:05
392
Vihuri
Lähtöaika oli
23:05
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
23:06
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
23:07
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
23:09
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
23:10
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
23:11
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
23:11
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
23:12
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
23:13
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
23:13
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
23:14
91
Heisitie
Lähtöaika oli
23:15
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
23:16
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
23:18
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
23:19
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
23:19
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
23:20
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
23:21
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
23:21
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
23:22
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
23:22
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
23:23
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
23:24
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
23:25
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
23:25
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
23:26
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
23:30
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
23:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
23:32
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
23:33
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
23:34
115
Suntiontie
Lähtöaika oli
23:37
1608
Kongressikuja
Lähtöaika oli
23:38
443
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
23:39
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
23:40
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
23:40
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
23:41
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
23:42
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
23:42
1647
Elinantie
Lähtöaika oli
23:43
284
Elinantie
Lähtöaika oli
23:44
285
Vesilaitos
Lähtöaika oli
23:44
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
23:46
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
23:47
1635
Paavinkatu
Lähtöaika oli
23:47
1405
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
23:48
1623
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
23:50
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
23:50
1618
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
23:51
801
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
23:52
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
23:53
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
23:55
1633