This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 36
36
Ylioppilaskylä-Halinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarla
➔
Ylioppilaskylä-Halinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haarla
Lähtöaika oli
22:25
392
Vihuri
Lähtöaika oli
22:25
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
22:26
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
22:26
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
22:28
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
22:29
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
22:29
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
22:30
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
22:31
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
22:31
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
22:32
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
22:33
91
Heisitie
Lähtöaika oli
22:33
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
22:34
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
22:36
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
22:36
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
22:37
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
22:37
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
22:38
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
22:38
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
22:39
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
22:39
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
22:40
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
22:41
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
22:41
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
22:42
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
22:42
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
22:45
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
22:46
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
22:46
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
22:48
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
22:48
115
Suntiontie
Lähtöaika oli
22:52
1608
Kongressikuja
Lähtöaika oli
22:52
443
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
22:53
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
22:54
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
22:54
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
22:55
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
22:56
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
22:56
1647
Elinantie
Lähtöaika oli
22:57
284
Elinantie
Lähtöaika oli
22:57
285
Vesilaitos
Lähtöaika oli
22:58
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
23:00
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
23:00
1635
Paavinkatu
Lähtöaika oli
23:01
1405
Tallgreninkatu
Lähtöaika oli
23:02
1623
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
23:03
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
23:04
1618
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
23:04
801
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
23:05
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
23:06
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
23:08
1633