This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 34
34
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Ilpoinen
➔
Runosmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Ilpoinen
Lähtöaika oli
21:00
456
Seuraava 21:30
Jaakkimankatu
Lähtöaika oli
21:00
457
Seuraava 21:30
Ilpoisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
21:01
458
Seuraava 21:31
Ilpoistenmäki
Lähtöaika oli
21:01
459
Seuraava 21:31
Siirtolapuutarha
Lähtöaika oli
21:02
460
Seuraava 21:32
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
21:02
506
Seuraava 21:32
Peltola
Lähtöaika oli
21:02
1472
Seuraava 21:32
Sävelkuja
Lähtöaika oli
21:03
1485
Seuraava 21:33
Muntionkatu
Lähtöaika oli
21:04
1486
Seuraava 21:34
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
21:04
1487
Seuraava 21:34
Karjalankatu
Lähtöaika oli
21:05
1488
Seuraava 21:35
Savonkatu
Lähtöaika oli
21:05
1489
Seuraava 21:35
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
21:06
1712
Seuraava 21:36
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
21:06
1711
Seuraava 21:36
Katariinakoti
Lähtöaika oli
21:07
1707
Seuraava 21:37
Ilpoistenrinne
Lähtöaika oli
21:08
515
Seuraava 21:38
Pulkkavuori
Lähtöaika oli
21:08
1465
Seuraava 21:38
Juhanankatu
Lähtöaika oli
21:08
1466
Seuraava 21:38
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
21:09
600
Seuraava 21:39
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
21:10
1467
Seuraava 21:40
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
21:10
921
Seuraava 21:40
Uittamo City
Lähtöaika oli
21:11
1212
Seuraava 21:41
Kannuskatu
Lähtöaika oli
21:11
1213
Seuraava 21:41
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
21:12
597
Seuraava 21:42
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
21:12
598
Seuraava 21:42
Jäkäläpuisto
Lähtöaika oli
21:13
1216
Seuraava 21:43
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
21:13
604
Seuraava 21:43
Askaistentie
Lähtöaika oli
21:14
605
Seuraava 21:44
Toivolankatu
Lähtöaika oli
21:14
638
Seuraava 21:44
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
21:15
862
Seuraava 21:45
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
21:17
993
Seuraava 21:47
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
21:17
864
Seuraava 21:47
Kauppatori A3
A3
Lähtöaika oli
21:30
1903
Seuraava 22:00
Puutori
Lähtöaika oli
21:31
472
Seuraava 22:01
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
21:32
19
Seuraava 22:02
Autistenaukio
Lähtöaika oli
21:33
174
Seuraava 22:03
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
21:33
175
Seuraava 22:03
Kastuntie
Lähtöaika oli
21:33
612
Seuraava 22:03
Parrantie
Lähtöaika oli
21:34
613
Seuraava 22:04
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
21:35
979
Seuraava 22:05
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
21:35
980
Seuraava 22:05
Palli
Lähtöaika oli
21:37
981
Seuraava 22:07
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
21:38
982
Seuraava 22:08
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
21:38
984
Seuraava 22:08
Munterinkatu
Lähtöaika oli
21:39
985
Seuraava 22:09
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
21:39
986
Seuraava 22:09
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
21:40
1013
Seuraava 22:10
Kiikku
Lähtöaika oli
21:41
1014
Seuraava 22:11
Runosmäki
Lähtöaika oli
21:42
1015
Seuraava 22:12