This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 33
33
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Vaala
➔
Vienola
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Vaala
Lähtöaika oli
21:15
1500
Seuraava 21:45
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
21:15
1501
Seuraava 21:45
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
21:16
1502
Seuraava 21:46
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
21:16
704
Seuraava 21:46
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
21:17
705
Seuraava 21:47
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
21:17
706
Seuraava 21:47
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
21:18
707
Seuraava 21:48
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
21:18
708
Seuraava 21:48
Uimahalli
Lähtöaika oli
21:18
709
Seuraava 21:48
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
21:19
710
Seuraava 21:49
Karhunaukio
Lähtöaika oli
21:19
1041
Seuraava 21:49
Poropuiston kenttä
Lähtöaika oli
21:20
1683
Seuraava 21:50
Skanssi
Lähtöaika oli
21:21
347
Seuraava 21:51
Skanssinkatu
Lähtöaika oli
21:21
354
Seuraava 21:51
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
21:22
1682
Seuraava 21:52
Ahtolantie
Lähtöaika oli
21:23
1222
Seuraava 21:53
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
21:23
1040
Seuraava 21:53
Hippoksentie
Lähtöaika oli
21:24
1042
Seuraava 21:54
Pihlajakuja
Lähtöaika oli
21:24
1347
Seuraava 21:54
Jalkapallostadion
Lähtöaika oli
21:25
1348
Seuraava 21:55
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
21:25
469
Seuraava 21:55
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
21:25
470
Seuraava 21:55
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
21:26
162
Seuraava 21:56
Vartiovuori
Lähtöaika oli
21:27
163
Seuraava 21:57
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
21:28
164
Seuraava 21:58
Brahenkatu
Lähtöaika oli
21:29
68
Seuraava 21:59
Kauppatori A7
A7
Lähtöaika oli
21:35
1907
Seuraava 22:05
Puutori
Lähtöaika oli
21:36
472
Seuraava 22:06
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
21:37
19
Seuraava 22:07
Yrjänänaukio
Lähtöaika oli
21:38
1050
Seuraava 22:08
Juhannuskukkula
Lähtöaika oli
21:39
1051
Seuraava 22:09
Logomo
Lähtöaika oli
21:39
1016
Seuraava 22:09
Paasirinne
Lähtöaika oli
21:39
1052
Seuraava 22:09
Kähärintie
Lähtöaika oli
21:40
1053
Seuraava 22:10
Itäpellonkatu
Lähtöaika oli
21:41
1054
Seuraava 22:11
Untolankatu
Lähtöaika oli
21:41
1055
Seuraava 22:11
Ruohonpäänkatu
Lähtöaika oli
21:41
1056
Seuraava 22:11
Lukoilantie
Lähtöaika oli
21:42
1057
Seuraava 22:12
Talinkorventie
Lähtöaika oli
21:43
480
Seuraava 22:13
Suikkilan koulu
Lähtöaika oli
21:44
481
Seuraava 22:14
Göteborginkatu
Lähtöaika oli
21:44
482
Seuraava 22:14
Kaitaistentie
Lähtöaika oli
21:45
966
Seuraava 22:15
Pläkkikaupunginkatu
Lähtöaika oli
21:45
967
Seuraava 22:15
Ieskatu
Lähtöaika oli
21:46
1029
Seuraava 22:16
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
21:47
762
Seuraava 22:17
Artukaistentie
Lähtöaika oli
21:47
763
Seuraava 22:17
Aunelantie
Lähtöaika oli
21:48
1058
Seuraava 22:18
Vienola
Lähtöaika oli
21:49
1012
Seuraava 22:19
Vain poistuminen
Vienola
Lähtöaika oli
21:49
1020
Seuraava 22:19