This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
04:40
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
04:41
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
04:42
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
04:42
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
04:44
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
04:45
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
04:45
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
04:46
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
04:46
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
04:48
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
04:49
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
04:50
838
Jaaninoja
Lähtöaika oli
04:51
840
Ylännekatu
Lähtöaika oli
04:52
841
Peronkatu
Lähtöaika oli
04:53
842
Sammonkatu
Lähtöaika oli
04:54
843
Rautakatu
Lähtöaika oli
04:55
844
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
04:56
845
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
04:57
846
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
04:58
847
Kaivokatu
Lähtöaika oli
04:59
849
Kerttuli
Lähtöaika oli
05:00
851
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
05:01
852
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
05:02
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
05:03
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
05:05
68
Kauppatori A4
Lähtöaika oli
05:09
1904
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:09
148
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
05:10
149
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
05:11
150
Rautatieasema
Lähtöaika oli
05:11
151
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
05:13
524
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
05:15
749
Otavanaukio
Lähtöaika oli
05:16
751
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
05:17
1538
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
05:17
752
Patterinhaka
Lähtöaika oli
05:18
1811
Kanslerintie
Lähtöaika oli
05:18
530
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
05:21
722
Raisionjoki
Lähtöaika oli
05:21
753
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
05:22
754
Suikkilantie
Lähtöaika oli
05:23
968
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
05:24
1522
Artukainen
Lähtöaika oli
05:25
969
Messukatu
Lähtöaika oli
05:25
498
Länsikaari
Lähtöaika oli
05:27
742
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
05:28
743
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
05:29
744
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
05:30
745
Pernontie
Lähtöaika oli
05:30
746
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
05:31
1507
Pernon koulu
Lähtöaika oli
05:31
747
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
05:32
748
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
05:33
669
Ahjokatu
Lähtöaika oli
05:34
670
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
05:34
671
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
05:36
672