This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Valmetinkatu
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
14:35
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:35
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
14:36
732
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:36
733
Pansio
Lähtöaika oli
14:37
667
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:37
668
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
14:38
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
14:39
735
Pernontie
Lähtöaika oli
14:39
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
14:40
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
14:41
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
14:41
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
14:43
740
Messukatu
Lähtöaika oli
14:43
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
14:44
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
14:44
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
14:44
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
14:45
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
14:46
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
14:47
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
14:48
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
14:50
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
14:51
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
14:52
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
14:53
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
14:54
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
14:56
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
14:58
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
14:59
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
15:00
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
15:00
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
15:05
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
15:06
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:07
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
15:09
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
15:09
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
15:11
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
15:12
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
15:13
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
15:14
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
15:14
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
15:15
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
15:16
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
15:17
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
15:18
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
15:20
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
15:21
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
15:22
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
15:23
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
15:25
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
15:26
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
15:27
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
15:27
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
15:29
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
15:29
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
15:30
888
Varissuo
Lähtöaika oli
15:31
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
15:32
828