This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Valmetinkatu
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
14:15
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:15
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
14:16
732
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:16
733
Pansio
Lähtöaika oli
14:17
667
Ahjokatu
Lähtöaika oli
14:17
668
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
14:18
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
14:19
735
Pernontie
Lähtöaika oli
14:19
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
14:20
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
14:21
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
14:21
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
14:23
740
Messukatu
Lähtöaika oli
14:23
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
14:24
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
14:24
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
14:24
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
14:25
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
14:26
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
14:27
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
14:28
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
14:31
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
14:32
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
14:32
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
14:33
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
14:34
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
14:37
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
14:39
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
14:39
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
14:40
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
14:41
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
14:45
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:46
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:47
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:49
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
14:49
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
14:51
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
14:52
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
14:53
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
14:54
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
14:55
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
14:55
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
14:56
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
14:57
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
14:59
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
15:00
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
15:01
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
15:03
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
15:04
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
15:06
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
15:07
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
15:07
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
15:08
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
15:10
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
15:10
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
15:11
888
Varissuo
Lähtöaika oli
15:12
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
15:13
828