This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
20:17
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
20:17
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
20:18
732
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
20:19
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
20:20
735
Pernontie
Lähtöaika oli
20:20
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
20:21
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
20:21
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
20:22
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
20:23
740
Messukatu
Lähtöaika oli
20:24
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
20:24
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
20:24
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
20:25
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
20:25
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
20:26
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
20:27
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
20:27
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
20:29
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
20:29
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
20:30
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
20:30
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
20:31
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
20:32
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
20:33
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
20:34
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
20:35
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:36
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
20:45
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:46
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:46
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:47
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
20:47
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
20:48
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
20:49
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
20:50
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
20:50
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
20:51
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
20:51
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
20:51
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
20:52
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
20:53
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
20:54
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
20:55
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
20:55
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
20:56
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
20:57
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
20:58
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
20:58
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
20:59
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
20:59
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
21:00
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
21:01
888
Varissuo
Lähtöaika oli
21:01
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
21:01
828