This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Varissuo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Valmetinkatu
➔
Varissuo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
17:17
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
17:17
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
17:18
732
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
17:19
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
17:20
735
Pernontie
Lähtöaika oli
17:20
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
17:21
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
17:22
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
17:22
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
17:23
740
Messukatu
Lähtöaika oli
17:24
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
17:24
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
17:25
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
17:25
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
17:26
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
17:27
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
17:27
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
17:28
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
17:29
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
17:30
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
17:30
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
17:31
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
17:32
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
17:33
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
17:35
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
17:36
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
17:37
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
17:38
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
17:45
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
17:46
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
17:46
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
17:47
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
17:48
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
17:49
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
17:50
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
17:51
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
17:52
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
17:52
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
17:53
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
17:53
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
17:54
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
17:55
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
17:56
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
17:57
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
17:58
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
17:59
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
18:00
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
18:01
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
18:02
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
18:02
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
18:03
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
18:03
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
18:04
888
Varissuo
Lähtöaika oli
18:05
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
18:05
828