This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
12:30
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
12:31
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
12:31
732
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
12:32
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
12:33
735
Pernontie
Lähtöaika oli
12:34
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
12:35
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
12:36
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
12:36
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
12:37
740
Messukatu
Lähtöaika oli
12:38
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
12:39
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
12:39
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
12:39
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
12:40
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
12:41
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
12:42
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
12:42
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
12:44
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
12:45
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
12:45
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
12:46
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
12:47
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
12:48
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
12:50
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
12:51
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
12:53
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
12:54
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
13:00
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:01
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:01
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:02
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
13:03
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
13:04
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
13:05
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
13:06
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
13:07
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
13:07
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
13:08
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
13:08
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
13:09
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
13:10
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
13:11
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
13:12
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
13:13
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
13:14
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
13:15
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
13:16
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
13:17
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
13:17
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
13:18
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
13:18
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
13:19
888
Varissuo
Lähtöaika oli
13:20
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
13:20
828