This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
10:00
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
10:01
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
10:01
732
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
10:02
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
10:03
735
Pernontie
Lähtöaika oli
10:04
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
10:05
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
10:06
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
10:06
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
10:07
740
Messukatu
Lähtöaika oli
10:08
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
10:09
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
10:09
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
10:09
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
10:10
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
10:11
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
10:12
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
10:12
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
10:14
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
10:15
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
10:15
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
10:16
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
10:17
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
10:18
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
10:20
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
10:21
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
10:23
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
10:24
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
10:30
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:31
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:33
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
10:33
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
10:34
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
10:36
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
10:37
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
10:38
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
10:39
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
10:39
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
10:40
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
10:40
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
10:41
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
10:43
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
10:44
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
10:45
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
10:46
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
10:47
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
10:48
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
10:48
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
10:49
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
10:50
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
10:50
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
10:51
888
Varissuo
Lähtöaika oli
10:52
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
10:52
828