This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 32
32
Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
09:30
672
Ahjokatu
Lähtöaika oli
09:31
611
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
09:31
732
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
09:32
734
Pernon koulu
Lähtöaika oli
09:33
735
Pernontie
Lähtöaika oli
09:34
736
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
09:35
737
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
09:36
738
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
09:36
739
Länsikaari
Lähtöaika oli
09:37
740
Messukatu
Lähtöaika oli
09:38
520
Messukeskus
Lähtöaika oli
09:39
1525
Artukainen
Lähtöaika oli
09:39
970
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
09:39
1523
Aunelantie
Lähtöaika oli
09:40
764
Merimieskirkko
Lähtöaika oli
09:41
766
Raisionjoki
Lähtöaika oli
09:42
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
09:42
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
09:44
578
Latokartanonkatu
Lähtöaika oli
09:45
767
Maaherrankatu
Lähtöaika oli
09:45
1537
Otavanaukio
Lähtöaika oli
09:46
768
Kirstinpuisto
Lähtöaika oli
09:47
770
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
09:48
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
09:50
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
09:51
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
09:53
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
09:54
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
10:00
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:01
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:01
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:03
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
10:03
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
10:04
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
10:06
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
10:07
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
10:08
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
10:09
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
10:09
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
10:10
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
10:10
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
10:11
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
10:13
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
10:14
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
10:15
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
10:16
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
10:17
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
10:18
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
10:18
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
10:19
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
10:20
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
10:20
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
10:21
888
Varissuo
Lähtöaika oli
10:22
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
10:22
828