This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 31
31
Perno
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Varissuo
➔
Perno
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pernon telakka
Lähtöaika oli
23:10
775
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
23:10
776
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
23:11
1510
Pernon kartano
Lähtöaika oli
23:11
777
Pernon koulu
Lähtöaika oli
23:12
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
23:12
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
23:13
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
23:14
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
23:14
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
23:15
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
23:15
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
23:16
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
23:17
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
23:17
682
Patterinhaka
Lähtöaika oli
23:18
578
Vaasanpuisto
Lähtöaika oli
23:19
579
Puhdistamo
Lähtöaika oli
23:20
580
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
23:21
583
Ratapihankatu
Lähtöaika oli
23:22
153
Koulukatu
Lähtöaika oli
23:23
172
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
23:25
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
23:25
109
Kauppatori B4
Lähtöaika oli
23:30
1914
Brahenkatu
Lähtöaika oli
23:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
23:31
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
23:32
114
Vähä Hämeenkatu
Lähtöaika oli
23:32
866
Kerttuli
Lähtöaika oli
23:33
867
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
23:34
869
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
23:35
870
Teollisuuskatu
Lähtöaika oli
23:35
1669
Paljetie
Lähtöaika oli
23:36
871
Rautakatu
Lähtöaika oli
23:36
872
Sammonkatu
Lähtöaika oli
23:36
873
Peronkatu
Lähtöaika oli
23:37
874
Ylännekatu
Lähtöaika oli
23:37
876
Jaaninoja
Lähtöaika oli
23:38
1338
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
23:39
879
Kotkankatu
Lähtöaika oli
23:40
880
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
23:41
881
Itäkeskus
Lähtöaika oli
23:42
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
23:42
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
23:43
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
23:43
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
23:44
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
23:45
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
23:45
888
Varissuo
Lähtöaika oli
23:46
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
23:46
828