This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 722s
722S
Taalintehdas
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Turun satama, kaukoliikenne
➔
Taalintehdas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Turun satama, kaukoliikenne
Lähtöaika oli
17:45
1980
Rautatieasema
Lähtöaika oli
17:52
144
Linja-autoasema, laituri 3
Lähtöaika oli
18:00
1993
Puutori
Lähtöaika oli
18:00
1792
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:01
131
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
18:03
1685
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
18:03
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
18:04
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
18:05
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
18:05
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
18:06
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
18:06
785
Kappeli
Lähtöaika oli
18:07
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
18:08
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
18:09
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
18:11
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
18:11
6129
Sorro
Lähtöaika oli
18:12
6131
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
18:13
6133
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
18:14
6135
Ylikylä
Lähtöaika oli
18:14
6137
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
18:15
6051
Kuhilastie
Lähtöaika oli
18:16
6139
Voivala
Lähtöaika oli
18:16
6141
Soukkio
Lähtöaika oli
18:17
6143
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
18:17
6145
Hulkkio
Lähtöaika oli
18:18
6147
Tuorla
Lähtöaika oli
18:19
6149
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
18:19
6151
Raadelma
Lähtöaika oli
18:20
6153
Runko
Lähtöaika oli
18:21
6155
Rojola
Lähtöaika oli
18:21
6157
Tuomola
Lähtöaika oli
18:22
6225
Sipilä
Lähtöaika oli
18:22
6227
Rekolantie
Lähtöaika oli
18:23
6229
Puostantie
Lähtöaika oli
18:24
6231
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
18:25
6233
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
18:25
6235
Korvenmäki
Lähtöaika oli
18:25
6237
Lystilä
Lähtöaika oli
18:25
6239
Alaskartano
Lähtöaika oli
18:26
6241
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
18:26
6243
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
18:27
6245
Tammisilta
Lähtöaika oli
18:28
6247
Paimiontie
Lähtöaika oli
18:28
6249
Kuurnapää
Lähtöaika oli
18:28
6251
Peräniittu
Lähtöaika oli
18:28
7050
Auvola
Lähtöaika oli
18:30
7048
Hevonpää
Lähtöaika oli
18:30
7046
Sauvontie E
Lähtöaika oli
18:31
7163
Vartsalo E
Lähtöaika oli
18:32
7165
Fuilantie E
Lähtöaika oli
18:33
7167
Meltola E
Lähtöaika oli
18:33
7169
Kiikunlinnantie E
Lähtöaika oli
18:34
7171
Nummenpää E
Lähtöaika oli
18:34
7173
Aakoinen E
Lähtöaika oli
18:35
7175
Finniituntie E
Lähtöaika oli
18:35
7177
Vallerinnantie E
Lähtöaika oli
18:36
7179
Rajatie E
Lähtöaika oli
18:36
8341
Tyyneläntie E
Lähtöaika oli
18:37
8343
Korvalantie E
Lähtöaika oli
18:37
8345
Salmentie E
Lähtöaika oli
18:38
8347
Vahtistentie 5
Lähtöaika oli
18:38
8349
Vahtistentie I
Lähtöaika oli
18:39
8351
Vahtinen E
Lähtöaika oli
18:39
8353
Sauvo
Lähtöaika oli
18:40
8355
Saustilantie th I
Lähtöaika oli
18:40
8357
Kallenmäki E
Lähtöaika oli
18:41
8359
Korpelantie E
Lähtöaika oli
18:42
8361
Nummenpää E
Lähtöaika oli
18:43
8363
Kasvihuone L
Lähtöaika oli
18:44
8365
Liesniementie E
Lähtöaika oli
18:45
8367
Rajamäentie E
Lähtöaika oli
18:46
8369
Laitamäentie E
Lähtöaika oli
18:47
8371
Ristniementie E
Lähtöaika oli
18:48
8373
Ylistarontie E
Lähtöaika oli
18:49
8375
Mattilantie E
Lähtöaika oli
18:50
8377
Timarintie E
Lähtöaika oli
18:50
8379
Lemmistentie E
Lähtöaika oli
18:52
8381
Lemminen E
Lähtöaika oli
18:52
8383
Halsniementie E
Lähtöaika oli
18:53
8385
Maaluntie E
Lähtöaika oli
18:53
8387
Nuuttiniementie E
Lähtöaika oli
18:54
8389
Halslahdentie E
Lähtöaika oli
18:55
8391
Linnenantie E
Lähtöaika oli
18:56
8393
Rungonsalmen silta E
Lähtöaika oli
18:57
8395
Mjösundin E
Lähtöaika oli
18:58
8397
Pungböle E
Lähtöaika oli
18:59
8399
Ekniementie E
Lähtöaika oli
19:00
8401
Hulta E
Lähtöaika oli
19:01
8403
Villkärr E
Lähtöaika oli
19:02
8405
Tjuda I
Lähtöaika oli
19:04
8407
Lappdalin E
Lähtöaika oli
19:05
8409
Myllymäentie E
Lähtöaika oli
19:05
8411
Koskitie E
Lähtöaika oli
19:06
8413
Makila E
Lähtöaika oli
19:06
8415
Skarböle E
Lähtöaika oli
19:07
8417
Kyrkobyn koulu E
Lähtöaika oli
19:08
8419
Kemiö L
Lähtöaika oli
19:08
8423
Engelsby L
Lähtöaika oli
19:09
8425
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:10
8427
Kemiönsaaren terveyskeskus L
Lähtöaika oli
19:10
8429
Smålandintie L
Lähtöaika oli
19:11
8431
Sagalund L
Lähtöaika oli
19:11
8433
Vreta L
Lähtöaika oli
19:12
8435
Teollisuuskuja E
Lähtöaika oli
19:12
8437
Vretan L
Lähtöaika oli
19:13
8439
Solbackantie L
Lähtöaika oli
19:14
8441
Brobackantie L
Lähtöaika oli
19:14
8443
Påvalsbyn mylly L
Lähtöaika oli
19:15
8445
Påvalsbyntie L
Lähtöaika oli
19:15
8447
Påvalsbyn muuntaja L
Lähtöaika oli
19:16
8449
Panimotie L
Lähtöaika oli
19:17
8451
Mattkärr L
Lähtöaika oli
19:17
8453
Brokärr E
Lähtöaika oli
19:18
8455
Koddbölentie L
Lähtöaika oli
19:19
8457
Motellitie L
Lähtöaika oli
19:20
8459
Rosendal L
Lähtöaika oli
19:20
8461
Rosalantie L
Lähtöaika oli
19:22
8465
Skånpusten L
Lähtöaika oli
19:22
8467
Smedskulla L
Lähtöaika oli
19:23
8469
Björkbodantie E
Lähtöaika oli
19:24
8471
Sunnanbergintie L
Lähtöaika oli
19:25
8473
Storkärrintie L
Lähtöaika oli
19:25
8475
Kullantie E
Lähtöaika oli
19:26
8477
Genböle E
Lähtöaika oli
19:27
8479
Kulla E
Lähtöaika oli
19:28
8481
Kapellbacken L
Lähtöaika oli
19:29
8483
Kapellbacken (Dragsfjärd)
Lähtöaika oli
19:30
8486
Kapellbacken I
Lähtöaika oli
19:30
8484
Labbnäs E
Lähtöaika oli
19:32
8487
Suutarintie E
Lähtöaika oli
19:32
8489
Ansvedjantie E
Lähtöaika oli
19:33
8491
Rantamäentie E
Lähtöaika oli
19:34
8493
Taalintie E
Lähtöaika oli
19:35
8495
Dalen E
Lähtöaika oli
19:36
8497
Mustikkapolku E
Lähtöaika oli
19:36
8499
Lämmobro E
Lähtöaika oli
19:37
8501
Taalintehtaan koulu E
Lähtöaika oli
19:38
8503
Metsäkodintie E
Lähtöaika oli
19:38
8505
Slöderlångvikintie E
Lähtöaika oli
19:38
8507
Taalintehdas, Tallimäentie
Lähtöaika oli
19:39
8509
Taalintehdas
Lähtöaika oli
19:40
8510