This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 722
722
Taalintehdas
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Linja-autoasema, laituri 3
➔
Taalintehdas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Taalintehdas
Lähtöaika oli
12:20
8510
Söderlångvikintie P
Lähtöaika oli
12:20
8508
Metsäkodintie P
Lähtöaika oli
12:21
8506
Taalintehtaan koulu P
Lähtöaika oli
12:21
8504
Lämmobro P
Lähtöaika oli
12:21
8502
Mustikkapolku P
Lähtöaika oli
12:22
8500
Dalen P
Lähtöaika oli
12:23
8498
Taalintie P
Lähtöaika oli
12:23
8496
Rantamäentie P
Lähtöaika oli
12:24
8494
Ansvedjantie P
Lähtöaika oli
12:24
8492
Suutarintie P
Lähtöaika oli
12:25
8490
Labbnäs P
Lähtöaika oli
12:26
8488
Kapellbacken L
Lähtöaika oli
12:27
8483
Kapellbacken (Dragsfjärd)
Lähtöaika oli
12:28
8486
Kapellbacken I
Lähtöaika oli
12:28
8484
Kulla P
Lähtöaika oli
12:29
8482
Genböle P
Lähtöaika oli
12:31
8480
Kullantie P
Lähtöaika oli
12:31
8478
Storkärrintie I
Lähtöaika oli
12:33
8476
Sunnanbergintie I
Lähtöaika oli
12:34
8474
Björkbodantie P
Lähtöaika oli
12:35
8472
Smedskulla I
Lähtöaika oli
12:36
8470
Skånpusten I
Lähtöaika oli
12:37
8468
Rosalantie I
Lähtöaika oli
12:37
8466
Högmontie
Lähtöaika oli
12:39
8464
Rosendal I
Lähtöaika oli
12:40
8462
Motellitie I
Lähtöaika oli
12:41
8460
Koddbölentie I
Lähtöaika oli
12:41
8458
Brokärr P
Lähtöaika oli
12:43
8456
Mattkärr I
Lähtöaika oli
12:44
8454
Panimotie I
Lähtöaika oli
12:45
8452
Påvalsbyn muuntaja I
Lähtöaika oli
12:45
8450
Påvalsbyntie I
Lähtöaika oli
12:47
8448
Påvalsbyn mylly I
Lähtöaika oli
12:47
8446
Brobackantie I
Lähtöaika oli
12:48
8444
Solbackantie I
Lähtöaika oli
12:49
8442
Teollisuuskuja P
Lähtöaika oli
12:51
8438
Vreta I
Lähtöaika oli
12:52
8436
Sagalund I
Lähtöaika oli
12:52
8434
Smålandintie I
Lähtöaika oli
12:53
8432
Kemiönsaaren terveyskeskus I
Lähtöaika oli
12:53
8430
Engelsby I
Lähtöaika oli
12:54
8426
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:55
8427
Kemiö I
Lähtöaika oli
12:55
8424
Laurens
Lähtöaika oli
12:56
8422
Kyrkobyn koulu P
Lähtöaika oli
12:56
8420
Skarböle P
Lähtöaika oli
12:57
8418
Makila P
Lähtöaika oli
12:57
8416
Koskitie P
Lähtöaika oli
12:58
8414
Myllymäentie P
Lähtöaika oli
12:58
8412
Lappdalin P
Lähtöaika oli
12:58
8410
Tjuda L
Lähtöaika oli
12:59
8408
Villkärr P
Lähtöaika oli
13:00
8406
Hulta P
Lähtöaika oli
13:02
8404
Ekniementie P
Lähtöaika oli
13:02
8402
Pungböle P
Lähtöaika oli
13:03
8400
Mjösundin P
Lähtöaika oli
13:04
8398
Rungonsalmen silta P
Lähtöaika oli
13:04
8396
Linneantie P
Lähtöaika oli
13:05
8394
Halslahdentie P
Lähtöaika oli
13:06
8392
Nuuttiniementie P
Lähtöaika oli
13:07
8390
Maaluntie P
Lähtöaika oli
13:08
8388
Halsniementie P
Lähtöaika oli
13:08
8386
Lemminen P
Lähtöaika oli
13:09
8384
Lemmistentie P
Lähtöaika oli
13:09
8382
Timarintie P
Lähtöaika oli
13:10
8380
Mattilantie P
Lähtöaika oli
13:11
8378
Ylistarontie P
Lähtöaika oli
13:11
8376
Ristniementie P
Lähtöaika oli
13:12
8374
Laitamäentie P
Lähtöaika oli
13:13
8372
Rajamäentie P
Lähtöaika oli
13:14
8370
Liesniementie P
Lähtöaika oli
13:14
8368
Kasvihuone P
Lähtöaika oli
13:15
8366
Nummenpää P
Lähtöaika oli
13:16
8364
Korpelantie P
Lähtöaika oli
13:17
8362
Kallenmäki P
Lähtöaika oli
13:18
8360
Sauvo
Lähtöaika oli
13:20
8355
Vahtinen P
Lähtöaika oli
13:20
8354
Vahtistentie L
Lähtöaika oli
13:20
8352
Vahtistentie
Lähtöaika oli
13:21
8350
Salmentie P
Lähtöaika oli
13:21
8348
Korvalantie P
Lähtöaika oli
13:22
8346
Tyyneläntie P
Lähtöaika oli
13:23
8344
Rajatie P
Lähtöaika oli
13:23
8342
Vallerinnantie P
Lähtöaika oli
13:24
7180
Finniituntie P
Lähtöaika oli
13:24
7178
Aakoinen P
Lähtöaika oli
13:25
7176
Nummenpää P
Lähtöaika oli
13:26
7174
Kiikunlinnantie P
Lähtöaika oli
13:26
7172
Meltola P
Lähtöaika oli
13:27
7170
Fuilantie P
Lähtöaika oli
13:27
7168
Vartsalo P
Lähtöaika oli
13:28
7166
Sauvontie
Lähtöaika oli
13:30
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
13:31
7045
Auvola
Lähtöaika oli
13:32
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
13:34
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
13:34
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
13:35
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
13:35
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
13:36
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
13:37
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
13:37
6242
Lystilä
Lähtöaika oli
13:38
6240
Korvenmäki
Lähtöaika oli
13:39
6238
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
13:39
6236
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
13:40
6234
Puostantie
Lähtöaika oli
13:40
6232
Rekolantie
Lähtöaika oli
13:41
6230
Sipilä
Lähtöaika oli
13:42
6228
Tuomola
Lähtöaika oli
13:42
6226
Rojola
Lähtöaika oli
13:43
6158
Runko
Lähtöaika oli
13:43
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
13:44
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
13:44
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
13:45
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
13:46
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
13:46
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
13:47
6144
Voivala
Lähtöaika oli
13:47
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
13:47
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
13:48
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
13:48
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
13:49
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
13:50
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
13:51
6134
Sorro
Lähtöaika oli
13:52
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
13:53
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
13:55
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
13:57
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
13:58
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
14:00
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
14:02
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
14:03
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
14:04
469
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
14:05
162
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:07
1842
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
14:09
1596
Linja-autoasema, tulolaituri
Lähtöaika oli
14:10
1990