This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 722
722
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Linja-autoasema, laituri 3
➔
Taalintehdas
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Linja-autoasema, laituri 3
L3
Lähtöaika oli
09:20
1993
Seuraava 13:15
Puutori
Lähtöaika oli
09:20
1792
Seuraava 13:15
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
09:21
131
Seuraava 13:16
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
09:23
1685
Seuraava 13:18
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
09:23
499
Seuraava 13:18
Jäähalli
Lähtöaika oli
09:24
500
Seuraava 13:19
Vasaramäki
Lähtöaika oli
09:25
501
Seuraava 13:20
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
09:25
502
Seuraava 13:20
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
09:26
784
Seuraava 13:21
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
09:26
785
Seuraava 13:21
Kappeli
Lähtöaika oli
09:27
786
Seuraava 13:22
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
09:28
787
Seuraava 13:23
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
09:29
788
Seuraava 13:24
Piispanristi
Lähtöaika oli
09:31
6000
Seuraava 13:26
Kurkela
Lähtöaika oli
09:31
6129
Seuraava 13:26
Sorro
Lähtöaika oli
09:32
6131
Seuraava 13:27
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
09:33
6133
Seuraava 13:28
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
09:34
6135
Seuraava 13:29
Ylikylä
Lähtöaika oli
09:34
6137
Seuraava 13:29
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
09:36
6051
Seuraava 13:31
Kuhilastie
Lähtöaika oli
09:36
6139
Seuraava 13:31
Voivala
Lähtöaika oli
09:37
6141
Seuraava 13:32
Soukkio
Lähtöaika oli
09:37
6143
Seuraava 13:32
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
09:38
6145
Seuraava 13:33
Hulkkio
Lähtöaika oli
09:38
6147
Seuraava 13:33
Tuorla
Lähtöaika oli
09:40
6149
Seuraava 13:35
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
09:40
6151
Seuraava 13:35
Raadelma
Lähtöaika oli
09:41
6153
Seuraava 13:36
Runko
Lähtöaika oli
09:41
6155
Seuraava 13:36
Rojola
Lähtöaika oli
09:42
6157
Seuraava 13:37
Tuomola
Lähtöaika oli
09:42
6225
Seuraava 13:37
Sipilä
Lähtöaika oli
09:43
6227
Seuraava 13:38
Rekolantie
Lähtöaika oli
09:43
6229
Seuraava 13:38
Puostantie
Lähtöaika oli
09:44
6231
Seuraava 13:39
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
09:45
6233
Seuraava 13:40
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
09:45
6235
Seuraava 13:40
Korvenmäki
Lähtöaika oli
09:45
6237
Seuraava 13:40
Lystilä
Lähtöaika oli
09:46
6239
Seuraava 13:41
Alaskartano
Lähtöaika oli
09:47
6241
Seuraava 13:42
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
09:47
6243
Seuraava 13:42
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
09:48
6245
Seuraava 13:43
Tammisilta
Lähtöaika oli
09:49
6247
Seuraava 13:45
Paimiontie
Lähtöaika oli
09:49
6249
Seuraava 13:45
Kuurnapää
Lähtöaika oli
09:49
6251
Seuraava 13:45
Peräniittu
Lähtöaika oli
09:50
7050
Seuraava 13:46
Auvola
Lähtöaika oli
09:51
7048
Seuraava 13:48
Hevonpää
Lähtöaika oli
09:52
7046
Seuraava 13:49
Sauvontie E
Lähtöaika oli
09:54
7163
Seuraava 13:51
Vartsalo E
Lähtöaika oli
09:55
7165
Seuraava 13:52
Fuilantie E
Lähtöaika oli
09:56
7167
Seuraava 13:54
Meltola E
Lähtöaika oli
09:56
7169
Seuraava 13:54
Kiikunlinnantie E
Lähtöaika oli
09:57
7171
Seuraava 13:55
Nummenpää E
Lähtöaika oli
09:58
7173
Seuraava 13:56
Aakoinen E
Lähtöaika oli
09:58
7175
Seuraava 13:57
Finniituntie E
Lähtöaika oli
09:59
7177
Seuraava 13:58
Vallerinnantie E
Lähtöaika oli
10:00
7179
Seuraava 13:58
Rajatie E
Lähtöaika oli
10:00
8341
Seuraava 13:59
Tyyneläntie E
Lähtöaika oli
10:01
8343
Seuraava 14:00
Korvalantie E
Lähtöaika oli
10:02
8345
Seuraava 14:01
Salmentie E
Lähtöaika oli
10:02
8347
Seuraava 14:02
Vahtistentie 5
Lähtöaika oli
10:03
8349
Seuraava 14:03
Vahtistentie I
Lähtöaika oli
10:03
8351
Seuraava 14:03
Vahtinen E
Lähtöaika oli
10:04
8353
Seuraava 14:03
Sauvo
Lähtöaika oli
10:05
8355
Seuraava 14:05
Saustilantie th I
Lähtöaika oli
10:05
8357
Seuraava 14:05
Kallenmäki E
Lähtöaika oli
10:06
8359
Seuraava 14:06
Korpelantie E
Lähtöaika oli
10:07
8361
Seuraava 14:07
Nummenpää E
Lähtöaika oli
10:08
8363
Seuraava 14:08
Kasvihuone L
Lähtöaika oli
10:09
8365
Seuraava 14:09
Liesniementie E
Lähtöaika oli
10:10
8367
Seuraava 14:10
Rajamäentie E
Lähtöaika oli
10:11
8369
Seuraava 14:11
Laitamäentie E
Lähtöaika oli
10:12
8371
Seuraava 14:12
Ristniementie E
Lähtöaika oli
10:13
8373
Seuraava 14:13
Ylistarontie E
Lähtöaika oli
10:14
8375
Seuraava 14:14
Mattilantie E
Lähtöaika oli
10:15
8377
Seuraava 14:15
Timarintie E
Lähtöaika oli
10:15
8379
Seuraava 14:15
Lemmistentie E
Lähtöaika oli
10:17
8381
Seuraava 14:17
Lemminen E
Lähtöaika oli
10:17
8383
Seuraava 14:17
Halsniementie E
Lähtöaika oli
10:18
8385
Seuraava 14:18
Maaluntie E
Lähtöaika oli
10:18
8387
Seuraava 14:18
Nuuttiniementie E
Lähtöaika oli
10:19
8389
Seuraava 14:19
Halslahdentie E
Lähtöaika oli
10:20
8391
Seuraava 14:20
Linnenantie E
Lähtöaika oli
10:21
8393
Seuraava 14:21
Rungonsalmen silta E
Lähtöaika oli
10:22
8395
Seuraava 14:22
Mjösundin E
Lähtöaika oli
10:23
8397
Seuraava 14:23
Pungböle E
Lähtöaika oli
10:24
8399
Seuraava 14:24
Ekniementie E
Lähtöaika oli
10:25
8401
Seuraava 14:25
Hulta E
Lähtöaika oli
10:26
8403
Seuraava 14:26
Villkärr E
Lähtöaika oli
10:27
8405
Seuraava 14:27
Tjuda I
Lähtöaika oli
10:29
8407
Seuraava 14:29
Lappdalin E
Lähtöaika oli
10:30
8409
Seuraava 14:30
Myllymäentie E
Lähtöaika oli
10:30
8411
Seuraava 14:30
Koskitie E
Lähtöaika oli
10:31
8413
Seuraava 14:31
Makila E
Lähtöaika oli
10:31
8415
Seuraava 14:31
Skarböle E
Lähtöaika oli
10:32
8417
Seuraava 14:32
Kyrkobyn koulu E
Lähtöaika oli
10:33
8419
Seuraava 14:33
Kemiö L
Lähtöaika oli
10:33
8423
Seuraava 14:33
Engelsby L
Lähtöaika oli
10:34
8425
Seuraava 14:34
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:40
8427
Seuraava 14:35
Kemiönsaaren terveyskeskus L
Lähtöaika oli
10:40
8429
Seuraava 14:35
Smålandintie L
Lähtöaika oli
10:41
8431
Seuraava 14:36
Sagalund L
Lähtöaika oli
10:41
8433
Seuraava 14:36
Vreta L
Lähtöaika oli
10:42
8435
Seuraava 14:37
Teollisuuskuja E
Lähtöaika oli
10:42
8437
Seuraava 14:37
Vretan L
Lähtöaika oli
10:43
8439
Seuraava 14:38
Solbackantie L
Lähtöaika oli
10:44
8441
Seuraava 14:39
Brobackantie L
Lähtöaika oli
10:44
8443
Seuraava 14:39
Påvalsbyn mylly L
Lähtöaika oli
10:45
8445
Seuraava 14:40
Påvalsbyntie L
Lähtöaika oli
10:45
8447
Seuraava 14:40
Påvalsbyn muuntaja L
Lähtöaika oli
10:46
8449
Seuraava 14:41
Panimotie L
Lähtöaika oli
10:47
8451
Seuraava 14:42
Mattkärr L
Lähtöaika oli
10:47
8453
Seuraava 14:42
Brokärr E
Lähtöaika oli
10:48
8455
Seuraava 14:43
Koddbölentie L
Lähtöaika oli
10:49
8457
Seuraava 14:44
Motellitie L
Lähtöaika oli
10:50
8459
Seuraava 14:45
Rosendal L
Lähtöaika oli
10:50
8461
Seuraava 14:45
Rosalantie L
Lähtöaika oli
10:52
8465
Seuraava 14:47
Skånpusten L
Lähtöaika oli
10:52
8467
Seuraava 14:47
Smedskulla L
Lähtöaika oli
10:53
8469
Seuraava 14:48
Björkbodantie E
Lähtöaika oli
10:54
8471
Seuraava 14:49
Sunnanbergintie L
Lähtöaika oli
10:55
8473
Seuraava 14:50
Storkärrintie L
Lähtöaika oli
10:55
8475
Seuraava 14:50
Kullantie E
Lähtöaika oli
10:56
8477
Seuraava 14:51
Genböle E
Lähtöaika oli
10:57
8479
Seuraava 14:52
Kulla E
Lähtöaika oli
10:58
8481
Seuraava 14:53
Kapellbacken L
Lähtöaika oli
10:59
8483
Seuraava 14:54
Kapellbacken (Dragsfjärd)
Lähtöaika oli
11:00
8486
Seuraava 14:55
Kapellbacken I
Lähtöaika oli
11:00
8484
Seuraava 14:55
Labbnäs E
Lähtöaika oli
11:02
8487
Seuraava 14:57
Suutarintie E
Lähtöaika oli
11:02
8489
Seuraava 14:57
Ansvedjantie E
Lähtöaika oli
11:03
8491
Seuraava 14:58
Rantamäentie E
Lähtöaika oli
11:04
8493
Seuraava 14:59
Taalintie E
Lähtöaika oli
11:05
8495
Seuraava 15:00
Dalen E
Lähtöaika oli
11:06
8497
Seuraava 15:01
Mustikkapolku E
Lähtöaika oli
11:06
8499
Seuraava 15:01
Lämmobro E
Lähtöaika oli
11:07
8501
Seuraava 15:02
Taalintehtaan koulu E
Lähtöaika oli
11:08
8503
Seuraava 15:03
Metsäkodintie E
Lähtöaika oli
11:08
8505
Seuraava 15:03
Slöderlångvikintie E
Lähtöaika oli
11:08
8507
Seuraava 15:03
Taalintehdas, Tallimäentie
Lähtöaika oli
11:09
8509
Seuraava 15:04
Taalintehdas
Lähtöaika oli
11:10
8510
Seuraava 15:05