This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 721
721
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kemiön linja-autoasema
➔
Turku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:40
8427
Seuraava 08:50
Kemiö I
Lähtöaika oli
05:40
8424
Seuraava 08:50
Laurens
Lähtöaika oli
05:41
8422
Seuraava 08:51
Kyrkobyn koulu P
Lähtöaika oli
05:41
8420
Seuraava 08:51
Skarböle P
Lähtöaika oli
05:42
8418
Seuraava 08:52
Makila P
Lähtöaika oli
05:42
8416
Seuraava 08:52
Koskitie P
Lähtöaika oli
05:43
8414
Seuraava 08:53
Myllymäentie P
Lähtöaika oli
05:43
8412
Seuraava 08:53
Lappdalin P
Lähtöaika oli
05:43
8410
Seuraava 08:53
Tjuda L
Lähtöaika oli
05:44
8408
Seuraava 08:54
Villkärr P
Lähtöaika oli
05:45
8406
Seuraava 08:55
Hulta P
Lähtöaika oli
05:47
8404
Seuraava 08:57
Ekniementie P
Lähtöaika oli
05:47
8402
Seuraava 08:57
Pungböle P
Lähtöaika oli
05:48
8400
Seuraava 08:58
Mjösundin P
Lähtöaika oli
05:49
8398
Seuraava 08:59
Rungonsalmen silta P
Lähtöaika oli
05:49
8396
Seuraava 08:59
Linneantie P
Lähtöaika oli
05:50
8394
Seuraava 09:00
Halslahdentie P
Lähtöaika oli
05:51
8392
Seuraava 09:01
Nuuttiniementie P
Lähtöaika oli
05:52
8390
Seuraava 09:02
Maaluntie P
Lähtöaika oli
05:53
8388
Seuraava 09:03
Halsniementie P
Lähtöaika oli
05:53
8386
Seuraava 09:03
Lemminen P
Lähtöaika oli
05:54
8384
Seuraava 09:04
Lemmistentie P
Lähtöaika oli
05:54
8382
Seuraava 09:04
Timarintie P
Lähtöaika oli
05:55
8380
Seuraava 09:05
Mattilantie P
Lähtöaika oli
05:56
8378
Seuraava 09:06
Ylistarontie P
Lähtöaika oli
05:56
8376
Seuraava 09:06
Ristniementie P
Lähtöaika oli
05:57
8374
Seuraava 09:07
Laitamäentie P
Lähtöaika oli
05:58
8372
Seuraava 09:08
Rajamäentie P
Lähtöaika oli
05:59
8370
Seuraava 09:09
Liesniementie P
Lähtöaika oli
05:59
8368
Seuraava 09:09
Kasvihuone P
Lähtöaika oli
06:00
8366
Seuraava 09:10
Nummenpää P
Lähtöaika oli
06:01
8364
Seuraava 09:11
Korpelantie P
Lähtöaika oli
06:02
8362
Seuraava 09:12
Kallenmäki P
Lähtöaika oli
06:03
8360
Seuraava 09:13
Sauvo
Lähtöaika oli
06:05
8355
Seuraava 09:15
Vahtinen P
Lähtöaika oli
06:05
8354
Seuraava 09:15
Vahtistentie L
Lähtöaika oli
06:05
8352
Seuraava 09:16
Vahtistentie
Lähtöaika oli
06:06
8350
Seuraava 09:16
Salmentie P
Lähtöaika oli
06:06
8348
Seuraava 09:17
Korvalantie P
Lähtöaika oli
06:07
8346
Seuraava 09:18
Tyyneläntie P
Lähtöaika oli
06:08
8344
Seuraava 09:19
Rajatie P
Lähtöaika oli
06:08
8342
Seuraava 09:20
Vallerinnantie P
Lähtöaika oli
06:09
7180
Seuraava 09:21
Finniituntie P
Lähtöaika oli
06:09
7178
Seuraava 09:22
Aakoinen P
Lähtöaika oli
06:10
7176
Seuraava 09:23
Nummenpää P
Lähtöaika oli
06:11
7174
Seuraava 09:24
Kiikunlinnantie P
Lähtöaika oli
06:11
7172
Seuraava 09:24
Meltola P
Lähtöaika oli
06:12
7170
Seuraava 09:26
Fuilantie P
Lähtöaika oli
06:12
7168
Seuraava 09:26
Vartsalo P
Lähtöaika oli
06:13
7166
Seuraava 09:28
Sauvontie
Lähtöaika oli
06:15
7043
Seuraava 09:30
Hevonpää
Lähtöaika oli
06:16
7045
Seuraava 09:31
Auvola
Lähtöaika oli
06:17
7047
Seuraava 09:32
Peräniittu
Lähtöaika oli
06:19
7049
Seuraava 09:34
Kuurnapää
Lähtöaika oli
06:19
6252
Seuraava 09:34
Paimiontie
Lähtöaika oli
06:20
6250
Seuraava 09:35
Tammisilta
Lähtöaika oli
06:20
6248
Seuraava 09:35
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
06:21
6246
Seuraava 09:36
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
06:22
6244
Seuraava 09:37
Alaskartano
Lähtöaika oli
06:22
6242
Seuraava 09:37
Lystilä
Lähtöaika oli
06:23
6240
Seuraava 09:38
Korvenmäki
Lähtöaika oli
06:24
6238
Seuraava 09:39
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
06:24
6236
Seuraava 09:39
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
06:25
6234
Seuraava 09:40
Puostantie
Lähtöaika oli
06:25
6232
Seuraava 09:40
Rekolantie
Lähtöaika oli
06:26
6230
Seuraava 09:41
Sipilä
Lähtöaika oli
06:27
6228
Seuraava 09:42
Tuomola
Lähtöaika oli
06:27
6226
Seuraava 09:42
Rojola
Lähtöaika oli
06:28
6158
Seuraava 09:43
Runko
Lähtöaika oli
06:28
6156
Seuraava 09:43
Raadelma
Lähtöaika oli
06:29
6154
Seuraava 09:44
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
06:29
6152
Seuraava 09:44
Tuorla
Lähtöaika oli
06:30
6150
Seuraava 09:45
Hulkkio
Lähtöaika oli
06:31
6148
Seuraava 09:46
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
06:31
6146
Seuraava 09:46
Soukkio
Lähtöaika oli
06:32
6144
Seuraava 09:47
Voivala
Lähtöaika oli
06:32
6142
Seuraava 09:47
Kuhilastie
Lähtöaika oli
06:32
6140
Seuraava 09:47
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
06:33
6052
Seuraava 09:48
Ladjakoski
Lähtöaika oli
06:33
6050
Seuraava 09:48
Ylikylä
Lähtöaika oli
06:34
6138
Seuraava 09:49
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
06:35
6136
Seuraava 09:50
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
06:37
6134
Seuraava 09:52
Sorro
Lähtöaika oli
06:38
6132
Seuraava 09:53
Kurkela
Lähtöaika oli
06:41
6130
Seuraava 09:56
Piispanristi
Lähtöaika oli
06:43
6128
Seuraava 09:58
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
06:45
792
Seuraava 10:00
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
06:47
793
Seuraava 10:02
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
06:49
795
Seuraava 10:04
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
06:51
467
Seuraava 10:06
Vasaramäki
Lähtöaika oli
06:52
468
Seuraava 10:07
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
06:53
469
Seuraava 10:08
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
06:55
162
Seuraava 10:10
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:56
1842
Seuraava 10:11
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
06:59
1596
Seuraava 10:14
Linja-autoasema, tulolaituri
Tulo
Lähtöaika oli
07:00
1990
Seuraava 10:15