This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 721
721
Kemiö
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Linja-autoasema, laituri 3
➔
Kemiö
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Linja-autoasema, laituri 3
Lähtöaika oli
14:30
1993
Puutori
Lähtöaika oli
14:30
1792
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:31
131
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
14:33
1685
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
14:33
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
14:34
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
14:35
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
14:35
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
14:36
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
14:36
785
Kappeli
Lähtöaika oli
14:37
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
14:38
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
14:39
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
14:41
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
14:41
6129
Sorro
Lähtöaika oli
14:42
6131
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
14:43
6133
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
14:44
6135
Ylikylä
Lähtöaika oli
14:44
6137
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
14:46
6051
Kuhilastie
Lähtöaika oli
14:46
6139
Voivala
Lähtöaika oli
14:47
6141
Soukkio
Lähtöaika oli
14:47
6143
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
14:48
6145
Hulkkio
Lähtöaika oli
14:48
6147
Tuorla
Lähtöaika oli
14:50
6149
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
14:50
6151
Raadelma
Lähtöaika oli
14:51
6153
Runko
Lähtöaika oli
14:51
6155
Rojola
Lähtöaika oli
14:52
6157
Tuomola
Lähtöaika oli
14:52
6225
Sipilä
Lähtöaika oli
14:53
6227
Rekolantie
Lähtöaika oli
14:53
6229
Puostantie
Lähtöaika oli
14:54
6231
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
14:55
6233
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
14:55
6235
Korvenmäki
Lähtöaika oli
14:55
6237
Lystilä
Lähtöaika oli
14:55
6239
Alaskartano
Lähtöaika oli
14:56
6241
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
14:56
6243
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
14:56
6245
Tammisilta
Lähtöaika oli
14:57
6247
Paimiontie
Lähtöaika oli
14:57
6249
Kuurnapää
Lähtöaika oli
14:57
6251
Peräniittu
Lähtöaika oli
14:57
7050
Auvola
Lähtöaika oli
14:58
7048
Hevonpää
Lähtöaika oli
14:59
7046
Sauvontie E
Lähtöaika oli
15:00
7163
Vartsalo E
Lähtöaika oli
15:01
7165
Fuilantie E
Lähtöaika oli
15:02
7167
Meltola E
Lähtöaika oli
15:02
7169
Kiikunlinnantie E
Lähtöaika oli
15:03
7171
Nummenpää E
Lähtöaika oli
15:03
7173
Aakoinen E
Lähtöaika oli
15:04
7175
Finniituntie E
Lähtöaika oli
15:05
7177
Vallerinnantie E
Lähtöaika oli
15:05
7179
Rajatie E
Lähtöaika oli
15:06
8341
Tyyneläntie E
Lähtöaika oli
15:06
8343
Korvalantie E
Lähtöaika oli
15:07
8345
Salmentie E
Lähtöaika oli
15:07
8347
Vahtistentie 5
Lähtöaika oli
15:08
8349
Vahtistentie I
Lähtöaika oli
15:08
8351
Vahtinen E
Lähtöaika oli
15:09
8353
Sauvo
Lähtöaika oli
15:10
8355
Saustilantie th I
Lähtöaika oli
15:10
8357
Kallenmäki E
Lähtöaika oli
15:11
8359
Korpelantie E
Lähtöaika oli
15:12
8361
Nummenpää E
Lähtöaika oli
15:13
8363
Kasvihuone L
Lähtöaika oli
15:14
8365
Liesniementie E
Lähtöaika oli
15:15
8367
Rajamäentie E
Lähtöaika oli
15:16
8369
Laitamäentie E
Lähtöaika oli
15:17
8371
Ristniementie E
Lähtöaika oli
15:18
8373
Ylistarontie E
Lähtöaika oli
15:19
8375
Mattilantie E
Lähtöaika oli
15:20
8377
Timarintie E
Lähtöaika oli
15:20
8379
Lemmistentie E
Lähtöaika oli
15:22
8381
Lemminen E
Lähtöaika oli
15:22
8383
Halsniementie E
Lähtöaika oli
15:23
8385
Maaluntie E
Lähtöaika oli
15:23
8387
Nuuttiniementie E
Lähtöaika oli
15:24
8389
Halslahdentie E
Lähtöaika oli
15:25
8391
Linnenantie E
Lähtöaika oli
15:26
8393
Rungonsalmen silta E
Lähtöaika oli
15:27
8395
Mjösundin E
Lähtöaika oli
15:28
8397
Pungböle E
Lähtöaika oli
15:29
8399
Ekniementie E
Lähtöaika oli
15:30
8401
Hulta E
Lähtöaika oli
15:31
8403
Villkärr E
Lähtöaika oli
15:32
8405
Tjuda I
Lähtöaika oli
15:34
8407
Lappdalin E
Lähtöaika oli
15:35
8409
Myllymäentie E
Lähtöaika oli
15:35
8411
Koskitie E
Lähtöaika oli
15:36
8413
Makila E
Lähtöaika oli
15:36
8415
Skarböle E
Lähtöaika oli
15:37
8417
Kyrkobyn koulu E
Lähtöaika oli
15:38
8419
Kemiö L
Lähtöaika oli
15:38
8423
Engelsby L
Lähtöaika oli
15:39
8425
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:40
8427