This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 721
721
Turku
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kemiön linja-autoasema
➔
Turku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kemiön linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:40
8427
Kemiö I
Lähtöaika oli
05:40
8424
Laurens
Lähtöaika oli
05:41
8422
Kyrkobyn koulu P
Lähtöaika oli
05:41
8420
Skarböle P
Lähtöaika oli
05:42
8418
Makila P
Lähtöaika oli
05:42
8416
Koskitie P
Lähtöaika oli
05:43
8414
Myllymäentie P
Lähtöaika oli
05:43
8412
Lappdalin P
Lähtöaika oli
05:43
8410
Tjuda L
Lähtöaika oli
05:44
8408
Villkärr P
Lähtöaika oli
05:45
8406
Hulta P
Lähtöaika oli
05:47
8404
Ekniementie P
Lähtöaika oli
05:47
8402
Pungböle P
Lähtöaika oli
05:48
8400
Mjösundin P
Lähtöaika oli
05:49
8398
Rungonsalmen silta P
Lähtöaika oli
05:49
8396
Linneantie P
Lähtöaika oli
05:50
8394
Halslahdentie P
Lähtöaika oli
05:51
8392
Nuuttiniementie P
Lähtöaika oli
05:52
8390
Maaluntie P
Lähtöaika oli
05:53
8388
Halsniementie P
Lähtöaika oli
05:53
8386
Lemminen P
Lähtöaika oli
05:54
8384
Lemmistentie P
Lähtöaika oli
05:54
8382
Timarintie P
Lähtöaika oli
05:55
8380
Mattilantie P
Lähtöaika oli
05:56
8378
Ylistarontie P
Lähtöaika oli
05:56
8376
Ristniementie P
Lähtöaika oli
05:57
8374
Laitamäentie P
Lähtöaika oli
05:58
8372
Rajamäentie P
Lähtöaika oli
05:59
8370
Liesniementie P
Lähtöaika oli
05:59
8368
Kasvihuone P
Lähtöaika oli
06:00
8366
Nummenpää P
Lähtöaika oli
06:01
8364
Korpelantie P
Lähtöaika oli
06:02
8362
Kallenmäki P
Lähtöaika oli
06:03
8360
Sauvo
Lähtöaika oli
06:05
8355
Vahtinen P
Lähtöaika oli
06:05
8354
Vahtistentie L
Lähtöaika oli
06:05
8352
Vahtistentie
Lähtöaika oli
06:06
8350
Salmentie P
Lähtöaika oli
06:06
8348
Korvalantie P
Lähtöaika oli
06:07
8346
Tyyneläntie P
Lähtöaika oli
06:08
8344
Rajatie P
Lähtöaika oli
06:08
8342
Vallerinnantie P
Lähtöaika oli
06:09
7180
Finniituntie P
Lähtöaika oli
06:09
7178
Aakoinen P
Lähtöaika oli
06:10
7176
Nummenpää P
Lähtöaika oli
06:11
7174
Kiikunlinnantie P
Lähtöaika oli
06:11
7172
Meltola P
Lähtöaika oli
06:12
7170
Fuilantie P
Lähtöaika oli
06:12
7168
Vartsalo P
Lähtöaika oli
06:13
7166
Sauvontie
Lähtöaika oli
06:15
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
06:16
7045
Auvola
Lähtöaika oli
06:17
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
06:19
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
06:19
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
06:20
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
06:20
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
06:21
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
06:22
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
06:22
6242
Lystilä
Lähtöaika oli
06:23
6240
Korvenmäki
Lähtöaika oli
06:24
6238
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
06:24
6236
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
06:25
6234
Puostantie
Lähtöaika oli
06:25
6232
Rekolantie
Lähtöaika oli
06:26
6230
Sipilä
Lähtöaika oli
06:27
6228
Tuomola
Lähtöaika oli
06:27
6226
Rojola
Lähtöaika oli
06:28
6158
Runko
Lähtöaika oli
06:28
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
06:29
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
06:29
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
06:30
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
06:31
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
06:31
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
06:32
6144
Voivala
Lähtöaika oli
06:32
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
06:32
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
06:33
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
06:33
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
06:34
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
06:35
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
06:37
6134
Sorro
Lähtöaika oli
06:38
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
06:41
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
06:43
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
06:45
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
06:47
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
06:49
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
06:51
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
06:52
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
06:53
469
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
06:55
162
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:56
1842
Sibeliuksenkatu
Lähtöaika oli
06:59
1596
Linja-autoasema, tulolaituri
Lähtöaika oli
07:00
1990