This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 720
720
Sauvo
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Linja-autoasema, laituri 3
➔
Sauvo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Linja-autoasema, laituri 3
Lähtöaika oli
11:15
1993
Puutori
Lähtöaika oli
11:15
1792
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:16
131
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
11:18
1685
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
11:18
499
Jäähalli
Lähtöaika oli
11:19
500
Vasaramäki
Lähtöaika oli
11:20
501
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
11:20
502
Tähkäpuisto
Lähtöaika oli
11:21
784
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
11:21
785
Kappeli
Lähtöaika oli
11:22
786
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
11:23
787
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
11:24
788
Piispanristi
Lähtöaika oli
11:26
6000
Kurkela
Lähtöaika oli
11:26
6129
Sorro
Lähtöaika oli
11:27
6131
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
11:28
6133
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
11:29
6135
Ylikylä
Lähtöaika oli
11:29
6137
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
11:30
6051
Kuhilastie
Lähtöaika oli
11:31
6139
Voivala
Lähtöaika oli
11:31
6141
Soukkio
Lähtöaika oli
11:32
6143
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
11:32
6145
Hulkkio
Lähtöaika oli
11:33
6147
Tuorla
Lähtöaika oli
11:34
6149
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
11:34
6151
Raadelma
Lähtöaika oli
11:35
6153
Runko
Lähtöaika oli
11:36
6155
Rojola
Lähtöaika oli
11:36
6157
Tuomola
Lähtöaika oli
11:37
6225
Sipilä
Lähtöaika oli
11:37
6227
Rekolantie
Lähtöaika oli
11:38
6229
Puostantie
Lähtöaika oli
11:39
6231
Piikkiö, 110-tie
Lähtöaika oli
11:40
6233
Toivonlinnantie
Lähtöaika oli
11:40
6235
Korvenmäki
Lähtöaika oli
11:40
6237
Lystilä
Lähtöaika oli
11:41
6239
Alaskartano
Lähtöaika oli
11:42
6241
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
11:42
6243
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
11:43
6245
Tammisilta
Lähtöaika oli
11:45
6247
Paimiontie
Lähtöaika oli
11:45
6249
Kuurnapää
Lähtöaika oli
11:45
6251
Peräniittu
Lähtöaika oli
11:46
7050
Auvola
Lähtöaika oli
11:48
7048
Hevonpää
Lähtöaika oli
11:49
7046
Sauvontie E
Lähtöaika oli
11:51
7163
Vartsalo E
Lähtöaika oli
11:52
7165
Fuilantie E
Lähtöaika oli
11:54
7167
Meltola E
Lähtöaika oli
11:54
7169
Kiikunlinnantie E
Lähtöaika oli
11:55
7171
Nummenpää E
Lähtöaika oli
11:56
7173
Aakoinen E
Lähtöaika oli
11:57
7175
Finniituntie E
Lähtöaika oli
11:58
7177
Vallerinnantie E
Lähtöaika oli
11:58
7179
Rajatie E
Lähtöaika oli
11:59
8341
Tyyneläntie E
Lähtöaika oli
12:00
8343
Korvalantie E
Lähtöaika oli
12:01
8345
Salmentie E
Lähtöaika oli
12:02
8347
Vahtistentie 5
Lähtöaika oli
12:03
8349
Vahtistentie I
Lähtöaika oli
12:03
8351
Vahtinen E
Lähtöaika oli
12:03
8353
Sauvo
Lähtöaika oli
12:05
8355