This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23
23
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tortinmäki
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Tortinmäki
Lähtöaika oli
05:15
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
05:15
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
05:16
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
05:16
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
05:17
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
05:18
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
05:18
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
05:19
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
05:19
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
05:20
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
05:20
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
05:21
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
05:21
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
05:22
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
05:22
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
05:22
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
05:23
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
05:23
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
05:24
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
05:24
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
05:24
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
05:25
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
05:25
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
05:26
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
05:27
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
05:27
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
05:27
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
05:28
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
05:28
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
05:29
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
05:29
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
05:30
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
05:31
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
05:31
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
05:31
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
05:32
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
05:33
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
05:34
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
05:34
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
05:35
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
05:35
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
05:36
1783
Adventtikuja
Lähtöaika oli
05:36
269
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
05:37
281
Isovuorentie
Lähtöaika oli
05:37
1379
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
05:38
1181
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
05:39
1770
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
05:40
1767
Moision koulu
Lähtöaika oli
05:41
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
05:42
1064
Moisio
Lähtöaika oli
05:42
1066
Moisionramppi
Lähtöaika oli
05:43
1076
Prykinkuja
Lähtöaika oli
05:47
1581
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
05:49
959
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
05:50
960
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
05:51
995
Parrantie
Lähtöaika oli
05:52
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
05:53
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
05:54
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:56
89
Puutori
Lähtöaika oli
05:57
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
06:00
1943