This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23
23
Tortinmäki-Kuhankuono
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Tortinmäki-Kuhankuono
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
15:15
1943
Puutori
Lähtöaika oli
15:17
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:18
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
15:20
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
15:20
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
15:20
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
15:21
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
15:21
178
Markulantie
Lähtöaika oli
15:21
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
15:22
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
15:23
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
15:23
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
15:24
183
Leaf
Lähtöaika oli
15:24
184
Prykinkuja
Lähtöaika oli
15:25
1580
Moisionramppi
Lähtöaika oli
15:32
1077
Moisio
Lähtöaika oli
15:33
1078
Paimionkatu
Lähtöaika oli
15:33
1079
Moision koulu
Lähtöaika oli
15:34
1080
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
15:35
1768
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
15:35
1769
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
15:36
1116
Isovuorentie
Lähtöaika oli
15:36
1378
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
15:37
282
Adventtikuja
Lähtöaika oli
15:37
283
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
15:37
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
15:38
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
15:39
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
15:39
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
15:40
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
15:40
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
15:42
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
15:42
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
15:43
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
15:43
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
15:43
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
15:44
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
15:45
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
15:45
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
15:46
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
15:47
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
15:47
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
15:48
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
15:48
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
15:49
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
15:50
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
15:51
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
15:51
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
15:51
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
15:52
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
15:52
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
15:53
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
15:54
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
15:54
1397
Haavikko
Lähtöaika oli
15:54
1139
Ikkalantie
Lähtöaika oli
15:55
1140
Jokelantie
Lähtöaika oli
15:56
1141
Purolantie
Lähtöaika oli
15:56
1142
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
15:57
1143
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
15:58
1399
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
15:58
1144
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
15:59
1145
Suoniemi
Lähtöaika oli
16:00
1401
Välimaantie
Lähtöaika oli
16:01
1146
Jaakolantie
Lähtöaika oli
16:02
1147
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
16:04
1148
Tortinmäki
Lähtöaika oli
16:05
1149