This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23
23
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjenrahkan kansallispuisto
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kurjenrahkan kansallispuisto
Lähtöaika oli
10:28
8850
Kärrinpaltta E
Lähtöaika oli
10:29
8848
Vällintie E
Lähtöaika oli
10:32
8846
Miljoonatie
Lähtöaika oli
10:33
1043
Alhomaantie
Lähtöaika oli
10:34
1039
Tortinmäki
Lähtöaika oli
10:35
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
10:35
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
10:36
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
10:36
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
10:37
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
10:38
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
10:38
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
10:39
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
10:39
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
10:40
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
10:40
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
10:41
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
10:41
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
10:42
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
10:42
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
10:42
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
10:43
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
10:43
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
10:44
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
10:44
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
10:44
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
10:45
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
10:45
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
10:46
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
10:47
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
10:47
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
10:47
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
10:48
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
10:48
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
10:49
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
10:49
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
10:50
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
10:51
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
10:51
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
10:51
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
10:52
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
10:53
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
10:54
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
10:54
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
10:55
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
10:55
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
10:56
1783
Adventtikuja
Lähtöaika oli
10:56
269
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
10:57
281
Isovuorentie
Lähtöaika oli
10:58
1379
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
10:59
1181
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
10:59
1770
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
11:00
1767
Moision koulu
Lähtöaika oli
11:01
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
11:02
1064
Moisio
Lähtöaika oli
11:03
1066
Moisionramppi
Lähtöaika oli
11:03
1076
Prykinkuja
Lähtöaika oli
11:08
1581
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
11:10
959
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
11:11
960
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
11:11
995
Parrantie
Lähtöaika oli
11:13
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
11:14
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
11:14
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:16
89
Puutori
Lähtöaika oli
11:17
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
11:20
1943