This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23
23
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjenrahkan kansallispuisto
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kurjenrahkan kansallispuisto
Lähtöaika oli
07:13
8850
Kärrinpaltta E
Lähtöaika oli
07:14
8848
Vällintie E
Lähtöaika oli
07:17
8846
Miljoonatie
Lähtöaika oli
07:18
1043
Alhomaantie
Lähtöaika oli
07:19
1039
Tortinmäki
Lähtöaika oli
07:20
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
07:20
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
07:21
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
07:21
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
07:22
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
07:23
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
07:23
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
07:24
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
07:24
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
07:25
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
07:25
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
07:26
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
07:26
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
07:27
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
07:27
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
07:27
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
07:28
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
07:28
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
07:29
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
07:29
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
07:29
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
07:30
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
07:30
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
07:31
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
07:32
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
07:32
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
07:32
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
07:33
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
07:33
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
07:34
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
07:34
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
07:35
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
07:36
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
07:36
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
07:36
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
07:37
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
07:38
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
07:39
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
07:39
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
07:40
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
07:40
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
07:41
1783
Adventtikuja
Lähtöaika oli
07:41
269
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
07:42
281
Isovuorentie
Lähtöaika oli
07:43
1379
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
07:44
1181
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
07:45
1770
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
07:45
1767
Moision koulu
Lähtöaika oli
07:46
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
07:47
1064
Moisio
Lähtöaika oli
07:48
1066
Moisionramppi
Lähtöaika oli
07:49
1076
Prykinkuja
Lähtöaika oli
07:53
1581
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
07:55
959
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
07:56
960
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
07:56
995
Parrantie
Lähtöaika oli
07:58
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
07:59
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
07:59
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:01
89
Puutori
Lähtöaika oli
08:02
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
08:05
1943