This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 23
23
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjenrahkan kansallispuisto
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Tortinmäki
Lähtöaika oli
17:20
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
17:20
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
17:21
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
17:21
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
17:22
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
17:23
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
17:23
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
17:24
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
17:24
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
17:25
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
17:25
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
17:26
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
17:26
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
17:27
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
17:27
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
17:27
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
17:28
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
17:28
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
17:29
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
17:29
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
17:29
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
17:30
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
17:30
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
17:31
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
17:32
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
17:32
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
17:32
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
17:33
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
17:33
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
17:34
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
17:34
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
17:35
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
17:36
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
17:36
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
17:36
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
17:37
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
17:38
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
17:39
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
17:39
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
17:40
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
17:40
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
17:41
1783
Adventtikuja
Lähtöaika oli
17:41
269
Laskiaiskatu
Lähtöaika oli
17:42
281
Isovuorentie
Lähtöaika oli
17:42
1379
Suokallionkatu
Lähtöaika oli
17:43
1181
Nousiaistenkatu
Lähtöaika oli
17:44
1770
Kaharinkatu
Lähtöaika oli
17:45
1767
Moision koulu
Lähtöaika oli
17:45
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
17:46
1064
Moisio
Lähtöaika oli
17:47
1066
Moisionramppi
Lähtöaika oli
17:47
1076
Prykinkuja
Lähtöaika oli
17:57
649
Marttilantie
Lähtöaika oli
17:57
191
Leaf
Lähtöaika oli
17:58
192
Paltankatu
Lähtöaika oli
17:58
193
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
17:58
194
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
17:59
195
Kaerlantie
Lähtöaika oli
17:59
196
Möörönkuja
Lähtöaika oli
18:00
197
Markulantie
Lähtöaika oli
18:01
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
18:01
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
18:02
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
18:02
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
18:03
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
18:03
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:04
89
Puutori
Lähtöaika oli
18:05
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
18:07
1943