This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15t
15T
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Brinkhallintie
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
20:55
379
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
20:56
1756
Höyttistentie
Lähtöaika oli
20:56
380
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
20:57
381
Kaivoinen
Lähtöaika oli
20:58
382
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
20:58
383
Hennalantie
Lähtöaika oli
20:59
384
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
20:59
385
Satava
Lähtöaika oli
21:00
386
Vitanovantie
Lähtöaika oli
21:01
417
Ekvalla
Lähtöaika oli
21:01
387
Satavansilta
Lähtöaika oli
21:01
388
Suvelantie
Lähtöaika oli
21:02
389
Meritalo
Lähtöaika oli
21:02
390
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
21:02
391
Haarla
Lähtöaika oli
21:03
392
Vihuri
Lähtöaika oli
21:03
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
21:04
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
21:04
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
21:06
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
21:06
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
21:07
359
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
21:07
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
21:08
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
21:08
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
21:10
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
21:10
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
21:11
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
21:11
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
21:12
331
Telakka
Lähtöaika oli
21:12
332
Föri
Lähtöaika oli
21:13
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
21:13
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
21:13
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
21:14
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
21:14
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
21:15
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
21:15
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
21:16
1924