This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15b
15B
Kakskerta Brinkhallin kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Niemenkulmantie
➔
Kakskerta Brinkhallin kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Saramäki
Lähtöaika oli
17:30
246
Ketussuontie
Lähtöaika oli
17:30
1211
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
17:31
247
Paunankatu
Lähtöaika oli
17:32
248
Lyijykatu
Lähtöaika oli
17:33
302
Vankila
Lähtöaika oli
17:34
312
Vanha Tampereentie
Lähtöaika oli
17:35
653
Piiskakuja
Lähtöaika oli
17:36
655
Silakatu
Lähtöaika oli
17:37
657
Liekakatu
Lähtöaika oli
17:38
659
Oriketo
Lähtöaika oli
17:39
1439
Kuormakatu
Lähtöaika oli
17:39
1435
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
17:40
1611
Polttolaitos
Lähtöaika oli
17:40
1228
Polttolaitoksenkatu
Lähtöaika oli
17:40
662
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
17:41
661
Linnasmäki
Lähtöaika oli
17:41
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
17:42
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
17:42
1613
Lustokatu
Lähtöaika oli
17:43
1614
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
17:45
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
17:45
1618
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
17:45
1620
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
17:46
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
17:47
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
17:47
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
17:48
268
Markulantie
Lähtöaika oli
17:49
198
Siirintie
Lähtöaika oli
17:50
270
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
17:51
271
Saramäentie
Lähtöaika oli
17:51
272
Saramäenpuisto
Lähtöaika oli
17:51
273
Tampereentie
Lähtöaika oli
17:52
274
Murtomaantie
Lähtöaika oli
17:52
276
Urpontie
Lähtöaika oli
17:53
1185
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:55
41
Puutori
Lähtöaika oli
17:57
286
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
18:03
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
18:03
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
18:03
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
18:04
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
18:05
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
18:05
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
18:06
1816
Föri
Lähtöaika oli
18:07
294
Telakka
Lähtöaika oli
18:07
296
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
18:08
1694
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
18:08
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
18:09
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
18:10
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
18:11
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
18:11
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
18:12
83
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
18:12
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
18:13
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
18:13
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
18:14
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
18:14
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
18:16
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
18:16
363
Vihuri
Lähtöaika oli
18:16
1739
Haarla
Lähtöaika oli
18:17
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
18:17
365
Meritalo
Lähtöaika oli
18:18
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
18:18
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
18:19
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
18:19
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
18:19
1818
Satava
Lähtöaika oli
18:20
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
18:21
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
18:21
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
18:22
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
18:23
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
18:23
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
18:23
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
18:24
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
18:25
1235
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
18:25
377
Töyrästie
Lähtöaika oli
18:26
1267
Kollintie
Lähtöaika oli
18:26
1268
Varvintie
Lähtöaika oli
18:27
1269
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
18:27
1757
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
18:28
1270
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
18:29
1272
Brinkhall
Lähtöaika oli
18:31
1273
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
18:31
1275
Käpälämäki
Lähtöaika oli
18:32
1276
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
18:33
1277
Tiisalantie
Lähtöaika oli
18:33
1278
Harjattulantie
Lähtöaika oli
18:34
1759
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
18:35
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
18:36
1764