This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15b
15B
Kakskerta Brinkhallin kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Niemenkulmantie
➔
Kakskerta Brinkhallin kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Saramäki
Lähtöaika oli
04:00
246
Ketussuontie
Lähtöaika oli
04:00
1211
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
04:01
247
Paunankatu
Lähtöaika oli
04:02
248
Lyijykatu
Lähtöaika oli
04:03
302
Vankila
Lähtöaika oli
04:04
312
Vanha Tampereentie
Lähtöaika oli
04:05
653
Piiskakuja
Lähtöaika oli
04:06
655
Silakatu
Lähtöaika oli
04:07
657
Liekakatu
Lähtöaika oli
04:08
659
Oriketo
Lähtöaika oli
04:09
1439
Kuormakatu
Lähtöaika oli
04:09
1435
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
04:10
1611
Polttolaitos
Lähtöaika oli
04:10
1228
Polttolaitoksenkatu
Lähtöaika oli
04:10
662
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
04:11
661
Linnasmäki
Lähtöaika oli
04:11
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
04:12
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
04:12
1613
Lustokatu
Lähtöaika oli
04:13
1614
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
04:15
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
04:15
1618
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
04:15
1620
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
04:16
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
04:16
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
04:17
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
04:18
268
Markulantie
Lähtöaika oli
04:18
198
Siirintie
Lähtöaika oli
04:19
270
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
04:20
271
Saramäentie
Lähtöaika oli
04:20
272
Saramäenpuisto
Lähtöaika oli
04:21
273
Tampereentie
Lähtöaika oli
04:21
274
Murtomaantie
Lähtöaika oli
04:21
276
Urpontie
Lähtöaika oli
04:22
1185
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:24
41
Puutori
Lähtöaika oli
04:25
286
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
04:30
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
04:30
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
04:30
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
04:31
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
04:32
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
04:32
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
04:33
1816
Föri
Lähtöaika oli
04:33
294
Telakka
Lähtöaika oli
04:34
296
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
04:34
1694
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
04:35
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
04:35
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
04:36
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
04:37
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
04:37
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
04:38
83
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
04:38
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
04:39
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
04:39
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
04:40
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
04:40
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
04:42
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
04:42
363
Vihuri
Lähtöaika oli
04:42
1739
Haarla
Lähtöaika oli
04:43
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
04:43
365
Meritalo
Lähtöaika oli
04:44
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
04:44
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
04:45
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
04:45
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
04:45
1818
Satava
Lähtöaika oli
04:46
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
04:47
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
04:47
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
04:48
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
04:49
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
04:49
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
04:49
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
04:50
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
04:51
1235
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
04:51
377
Töyrästie
Lähtöaika oli
04:52
1267
Kollintie
Lähtöaika oli
04:52
1268
Varvintie
Lähtöaika oli
04:53
1269
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
04:53
1757
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
04:54
1270
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
04:55
1272
Brinkhall
Lähtöaika oli
04:57
1273
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
04:57
1275
Käpälämäki
Lähtöaika oli
04:58
1276
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
04:59
1277
Tiisalantie
Lähtöaika oli
04:59
1278
Harjattulantie
Lähtöaika oli
05:00
1759
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
05:01
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
05:02
1764