This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15b
15B
Kakskerta Brinkhallin kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Saramäki
➔
Kakskerta Brinkhallin kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Saramäki
Lähtöaika oli
02:25
246
Ketussuontie
Lähtöaika oli
02:25
1211
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
02:26
247
Paunankatu
Lähtöaika oli
02:27
248
Lyijykatu
Lähtöaika oli
02:28
302
Vankila
Lähtöaika oli
02:29
312
Vanha Tampereentie
Lähtöaika oli
02:30
653
Piiskakuja
Lähtöaika oli
02:31
655
Silakatu
Lähtöaika oli
02:32
657
Liekakatu
Lähtöaika oli
02:33
659
Oriketo
Lähtöaika oli
02:34
1439
Kuormakatu
Lähtöaika oli
02:34
1435
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
02:35
1611
Polttolaitos
Lähtöaika oli
02:35
1228
Polttolaitoksenkatu
Lähtöaika oli
02:35
662
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
02:36
661
Linnasmäki
Lähtöaika oli
02:36
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
02:37
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
02:37
1613
Lustokatu
Lähtöaika oli
02:38
1614
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
02:40
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
02:40
1618
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
02:40
1620
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
02:41
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
02:42
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
02:42
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
02:43
268
Markulantie
Lähtöaika oli
02:44
198
Siirintie
Lähtöaika oli
02:45
270
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
02:46
271
Saramäentie
Lähtöaika oli
02:46
272
Saramäenpuisto
Lähtöaika oli
02:47
273
Tampereentie
Lähtöaika oli
02:47
274
Murtomaantie
Lähtöaika oli
02:48
276
Urpontie
Lähtöaika oli
02:48
1185
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
02:50
41
Puutori
Lähtöaika oli
02:53
286
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
03:00
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:00
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
03:01
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
03:02
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
03:02
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
03:03
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
03:04
1816
Föri
Lähtöaika oli
03:04
294
Telakka
Lähtöaika oli
03:05
296
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
03:05
1694
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
03:06
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
03:06
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
03:07
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
03:07
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
03:08
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
03:09
83
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
03:10
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
03:10
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
03:11
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
03:11
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
03:12
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
03:13
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
03:14
363
Vihuri
Lähtöaika oli
03:14
1739
Haarla
Lähtöaika oli
03:14
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
03:15
365
Meritalo
Lähtöaika oli
03:15
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
03:16
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
03:17
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
03:17
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
03:17
1818
Satava
Lähtöaika oli
03:18
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
03:19
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
03:19
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
03:20
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
03:21
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
03:21
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
03:22
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
03:22
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
03:23
1235
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
03:24
377
Töyrästie
Lähtöaika oli
03:24
1267
Kollintie
Lähtöaika oli
03:25
1268
Varvintie
Lähtöaika oli
03:25
1269
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
03:26
1757
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
03:27
1270
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
03:28
1272
Brinkhall
Lähtöaika oli
03:29
1273
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
03:30
1275
Käpälämäki
Lähtöaika oli
03:30
1276
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
03:31
1277
Tiisalantie
Lähtöaika oli
03:32
1278
Harjattulantie
Lähtöaika oli
03:32
1759
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
03:33
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
03:34
1764