This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15b
15B
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kakskerta
➔
Saramäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kakskerta
Lähtöaika oli
06:30
1764
Seuraava 08:55
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
06:30
1763
Seuraava 08:55
Harjattulantie
Lähtöaika oli
06:31
1761
Seuraava 08:56
Tiisalantie
Lähtöaika oli
06:31
1254
Seuraava 08:56
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
06:32
1255
Seuraava 08:57
Käpälämäki
Lähtöaika oli
06:33
1256
Seuraava 08:58
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
06:33
1257
Seuraava 08:58
Brinkhall
Lähtöaika oli
06:34
1259
Seuraava 08:59
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
06:35
1260
Seuraava 09:00
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
06:37
1262
Seuraava 09:02
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
06:37
1758
Seuraava 09:02
Varvintie
Lähtöaika oli
06:38
1263
Seuraava 09:03
Kollintie
Lähtöaika oli
06:39
1264
Seuraava 09:04
Töyrästie
Lähtöaika oli
06:39
1265
Seuraava 09:04
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
06:40
379
Seuraava 09:05
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
06:41
1756
Seuraava 09:06
Höyttistentie
Lähtöaika oli
06:41
380
Seuraava 09:06
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
06:42
381
Seuraava 09:07
Kaivoinen
Lähtöaika oli
06:43
382
Seuraava 09:08
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
06:43
383
Seuraava 09:08
Hennalantie
Lähtöaika oli
06:44
384
Seuraava 09:09
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
06:45
385
Seuraava 09:10
Satava
Lähtöaika oli
06:45
386
Seuraava 09:10
Vitanovantie
Lähtöaika oli
06:46
417
Seuraava 09:11
Ekvalla
Lähtöaika oli
06:46
387
Seuraava 09:11
Satavansilta
Lähtöaika oli
06:46
388
Seuraava 09:11
Suvelantie
Lähtöaika oli
06:47
389
Seuraava 09:12
Meritalo
Lähtöaika oli
06:48
390
Seuraava 09:13
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
06:48
391
Seuraava 09:13
Haarla
Lähtöaika oli
06:49
392
Seuraava 09:14
Vihuri
Lähtöaika oli
06:49
1740
Seuraava 09:14
Maunulantie
Lähtöaika oli
06:50
393
Seuraava 09:15
Friskalantie
Lähtöaika oli
06:50
394
Seuraava 09:15
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
06:52
1357
Seuraava 09:17
Kukolantie
Lähtöaika oli
06:52
358
Seuraava 09:17
Moikoinen
Lähtöaika oli
06:53
359
Seuraava 09:18
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
06:54
360
Seuraava 09:19
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
06:55
361
Seuraava 09:20
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
06:56
1814
Seuraava 09:21
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
06:58
97
Seuraava 09:23
Majakkaranta
Lähtöaika oli
06:59
98
Seuraava 09:24
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
07:00
99
Seuraava 09:25
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
07:01
100
Seuraava 09:26
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
07:02
331
Seuraava 09:27
Telakka
Lähtöaika oli
07:02
332
Seuraava 09:27
Föri
Lähtöaika oli
07:04
334
Seuraava 09:29
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
07:04
1815
Seuraava 09:29
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
07:05
336
Seuraava 09:30
Linnankatu
Lähtöaika oli
07:06
106
Seuraava 09:31
Koulukatu
Lähtöaika oli
07:06
107
Seuraava 09:31
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
07:07
108
Seuraava 09:32
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
07:08
109
Seuraava 09:33
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
07:11
1924
Seuraava 09:36
Puutori
Lähtöaika oli
07:12
472
Seuraava 09:37
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:14
19
Seuraava 09:39
Urpontie
Lähtöaika oli
07:15
223
Seuraava 09:40
Murtomaantie
Lähtöaika oli
07:16
224
Seuraava 09:41
Suutarinkatu
Lähtöaika oli
07:16
225
Seuraava 09:41
Tampereentie
Lähtöaika oli
07:17
226
Seuraava 09:42
Saramäentie
Lähtöaika oli
07:18
227
Seuraava 09:43
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
07:18
228
Seuraava 09:43
Siirintie
Lähtöaika oli
07:20
229
Seuraava 09:45
Markulantie
Lähtöaika oli
07:21
179
Seuraava 09:46
Jokipelto
Lähtöaika oli
07:23
231
Seuraava 09:48
Koroistentie
Lähtöaika oli
07:23
1624
Seuraava 09:48
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
07:24
1442
Seuraava 09:49
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
07:24
1409
Seuraava 09:49
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
07:25
1621
Seuraava 09:50
Siutlankatu
Lähtöaika oli
07:25
1619
Seuraava 09:50
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
07:26
1617
Seuraava 09:51
Lustokatu
Lähtöaika oli
07:26
1615
Seuraava 09:51
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
07:27
233
Seuraava 09:52
Solkitarha
Lähtöaika oli
07:27
147
Seuraava 09:52
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
07:29
660
Seuraava 09:54
Orikedonkatu
Lähtöaika oli
07:29
1610
Seuraava 09:54
Polttolaitos
Lähtöaika oli
07:30
1223
Seuraava 09:55
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
07:30
1224
Seuraava 09:55
Kuormakatu
Lähtöaika oli
07:31
1437
Seuraava 09:56
Oriketo
Lähtöaika oli
07:31
1438
Seuraava 09:56
Liekakatu
Lähtöaika oli
07:32
658
Seuraava 09:57
Silakatu
Lähtöaika oli
07:33
656
Seuraava 09:58
Piiskakuja
Lähtöaika oli
07:35
654
Seuraava 10:00
Messinkikatu
Lähtöaika oli
07:36
288
Seuraava 10:01
Vankila
Lähtöaika oli
07:37
300
Seuraava 10:02
Lyijykatu
Lähtöaika oli
07:39
301
Seuraava 10:04
Messinkikatu
Lähtöaika oli
07:40
243
Seuraava 10:05
Paunankatu
Lähtöaika oli
07:40
244
Seuraava 10:05
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
07:42
245
Seuraava 10:07
Ketussuontie
Lähtöaika oli
07:42
1183
Seuraava 10:07
Saramäki
Lähtöaika oli
07:43
246
Seuraava 10:08