This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15b
15B
Saramäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kakskerta
➔
Saramäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Saramäki
Lähtöaika oli
13:30
246
Ketussuontie
Lähtöaika oli
13:30
1211
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
13:31
247
Paunankatu
Lähtöaika oli
13:32
248
Lyijykatu
Lähtöaika oli
13:33
302
Vankila
Lähtöaika oli
13:35
312
Vanha Tampereentie
Lähtöaika oli
13:36
653
Piiskakuja
Lähtöaika oli
13:36
655
Silakatu
Lähtöaika oli
13:38
657
Liekakatu
Lähtöaika oli
13:39
659
Oriketo
Lähtöaika oli
13:39
1439
Kuormakatu
Lähtöaika oli
13:40
1435
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
13:41
1611
Polttolaitos
Lähtöaika oli
13:41
1228
Polttolaitoksenkatu
Lähtöaika oli
13:41
662
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
13:42
661
Linnasmäki
Lähtöaika oli
13:42
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
13:43
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
13:43
1613
Lustokatu
Lähtöaika oli
13:44
1614
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
13:46
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
13:46
1618
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
13:46
1620
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
13:47
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
13:48
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
13:48
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
13:50
268
Markulantie
Lähtöaika oli
13:50
198
Siirintie
Lähtöaika oli
13:52
270
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
13:53
271
Saramäentie
Lähtöaika oli
13:53
272
Saramäenpuisto
Lähtöaika oli
13:53
273
Tampereentie
Lähtöaika oli
13:54
274
Murtomaantie
Lähtöaika oli
13:54
276
Urpontie
Lähtöaika oli
13:55
1185
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:57
41
Puutori
Lähtöaika oli
14:00
286
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
14:07
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
14:08
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
14:08
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
14:09
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
14:10
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
14:11
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
14:12
1816
Föri
Lähtöaika oli
14:12
294
Telakka
Lähtöaika oli
14:13
296
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
14:14
1694
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
14:15
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
14:15
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
14:16
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
14:17
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
14:17
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
14:19
83
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
14:19
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
14:20
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
14:21
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
14:21
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
14:21
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
14:23
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
14:24
363
Vihuri
Lähtöaika oli
14:24
1739
Haarla
Lähtöaika oli
14:24
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
14:25
365
Meritalo
Lähtöaika oli
14:26
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
14:26
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
14:27
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
14:27
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
14:28
1818
Satava
Lähtöaika oli
14:28
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
14:29
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
14:30
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
14:30
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
14:31
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
14:32
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
14:32
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
14:33
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
14:34
1235
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
14:34
377
Töyrästie
Lähtöaika oli
14:35
1267
Kollintie
Lähtöaika oli
14:35
1268
Varvintie
Lähtöaika oli
14:36
1269
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
14:36
1757
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
14:37
1270
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
14:38
1272
Brinkhall
Lähtöaika oli
14:40
1273
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
14:40
1275
Käpälämäki
Lähtöaika oli
14:41
1276
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
14:42
1277
Tiisalantie
Lähtöaika oli
14:42
1278
Harjattulantie
Lähtöaika oli
14:43
1759
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
14:43
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
14:44
1764