This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22
22
Jäkärlä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
15:45
1943
Puutori
Lähtöaika oli
15:47
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:48
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
15:50
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
15:50
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
15:51
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
15:51
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
15:52
178
Markulantie
Lähtöaika oli
15:52
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
15:53
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
15:54
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
15:55
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
15:55
183
Leaf
Lähtöaika oli
15:56
184
Marttilantie
Lähtöaika oli
15:56
185
Hiidenkatu
Lähtöaika oli
15:57
186
Telekatu
Lähtöaika oli
15:57
187
Ruopanhaara
Lähtöaika oli
15:58
1229
Urushaara
Lähtöaika oli
15:59
1230
Vajossuonkatu
Lähtöaika oli
15:59
1231
Urusvuori
Lähtöaika oli
16:00
1232
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
16:01
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
16:02
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
16:02
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
16:03
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
16:04
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
16:06
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
16:06
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
16:08
1064
Moisio
Lähtöaika oli
16:08
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
16:09
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
16:09
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
16:10
287
Ypsilon
Lähtöaika oli
16:11
341
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
16:12
426
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
16:13
496
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
16:14
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
16:15
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
16:15
1365
Jäkärlän ostoskeskus
Lähtöaika oli
16:16
1366
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
16:17
1096
Kylmänalhonkatu
Lähtöaika oli
16:18
1373
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
16:19
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
16:19
1772
Jäkärlä
Lähtöaika oli
16:20
1360