This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22
22
Jäkärlä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
13:05
1943
Puutori
Lähtöaika oli
13:07
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:08
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:10
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:10
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:11
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:11
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:12
178
Markulantie
Lähtöaika oli
13:12
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
13:13
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
13:14
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
13:15
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
13:15
183
Leaf
Lähtöaika oli
13:16
184
Marttilantie
Lähtöaika oli
13:16
185
Hiidenkatu
Lähtöaika oli
13:17
186
Telekatu
Lähtöaika oli
13:17
187
Ruopanhaara
Lähtöaika oli
13:18
1229
Urushaara
Lähtöaika oli
13:19
1230
Vajossuonkatu
Lähtöaika oli
13:19
1231
Urusvuori
Lähtöaika oli
13:20
1232
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
13:21
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
13:22
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
13:22
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
13:23
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
13:24
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
13:26
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:26
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
13:28
1064
Moisio
Lähtöaika oli
13:28
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
13:29
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
13:29
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
13:30
287
Ypsilon
Lähtöaika oli
13:31
341
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
13:32
426
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
13:33
496
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
13:34
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
13:35
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
13:35
1365
Jäkärlän ostoskeskus
Lähtöaika oli
13:36
1366
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
13:37
1096
Kylmänalhonkatu
Lähtöaika oli
13:38
1373
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
13:39
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
13:39
1772
Jäkärlä
Lähtöaika oli
13:40
1360