This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22
22
Jäkärlä-Auvaismäki-Tortinmäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Jäkärlä-Auvaismäki-Tortinmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
16:00
1943
Puutori
Lähtöaika oli
16:02
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:03
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:05
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
16:05
175
Virusmäentie
Lähtöaika oli
16:06
176
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
16:06
177
Raunistulantie
Lähtöaika oli
16:07
178
Markulantie
Lähtöaika oli
16:07
179
Möörönkuja
Lähtöaika oli
16:08
180
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
16:09
181
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
16:10
182
Paltankatu
Lähtöaika oli
16:10
183
Leaf
Lähtöaika oli
16:11
184
Marttilantie
Lähtöaika oli
16:11
185
Hiidenkatu
Lähtöaika oli
16:12
186
Telekatu
Lähtöaika oli
16:12
187
Ruopanhaara
Lähtöaika oli
16:13
1229
Urushaara
Lähtöaika oli
16:14
1230
Vajossuonkatu
Lähtöaika oli
16:14
1231
Urusvuori
Lähtöaika oli
16:15
1232
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
16:16
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
16:17
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
16:17
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
16:18
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
16:19
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
16:21
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
16:21
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
16:23
1064
Moisio
Lähtöaika oli
16:23
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
16:24
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
16:24
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
16:25
287
Ypsilon
Lähtöaika oli
16:26
341
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
16:27
426
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
16:28
496
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
16:29
1103
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
16:30
1104
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
16:30
1365
Jäkärlän ostoskeskus
Lähtöaika oli
16:31
1366
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
16:32
1096
Kylmänalhonkatu
Lähtöaika oli
16:33
1373
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
16:34
1359
Haihuntie
Lähtöaika oli
16:34
1772
Jäkärlä
Lähtöaika oli
16:35
1360