This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 22
22
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Jäkärlä
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Jäkärlä
Lähtöaika oli
10:00
1360
Seuraava 11:20
Haihuntie
Lähtöaika oli
10:00
1361
Seuraava 11:20
Allaistenkatu
Lähtöaika oli
10:00
1362
Seuraava 11:20
Kylmäalhonkatu
Lähtöaika oli
10:01
1097
Seuraava 11:21
Jäkärlän puistokatu
Lähtöaika oli
10:02
1367
Seuraava 11:22
Jäkärlän ostoskeskus
Lähtöaika oli
10:03
1368
Seuraava 11:23
Lampurinkatu
Lähtöaika oli
10:03
1372
Seuraava 11:23
Jäkärlän liittymä
Lähtöaika oli
10:04
1100
Seuraava 11:24
Ruskonojantie
Lähtöaika oli
10:05
474
Seuraava 11:25
Pyhtymäentie
Lähtöaika oli
10:06
497
Seuraava 11:26
Pyhän Marian tie
Lähtöaika oli
10:07
444
Seuraava 11:27
Ypsilon
Lähtöaika oli
10:08
346
Seuraava 11:28
Maarianportti
Lähtöaika oli
10:09
212
Seuraava 11:29
Sädekuja
Lähtöaika oli
10:10
652
Seuraava 11:30
Paattistentie
Lähtöaika oli
10:10
765
Seuraava 11:30
Moisio
Lähtöaika oli
10:10
1078
Seuraava 11:30
Paimionkatu
Lähtöaika oli
10:11
1079
Seuraava 11:31
Moision koulu
Lähtöaika oli
10:12
1080
Seuraava 11:32
Karhulantie
Lähtöaika oli
10:13
1082
Seuraava 11:33
Suihkarintie
Lähtöaika oli
10:15
1083
Seuraava 11:35
Vaistentie
Lähtöaika oli
10:16
1084
Seuraava 11:36
Moisiontie
Lähtöaika oli
10:17
1585
Seuraava 11:37
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
10:18
1583
Seuraava 11:38
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
10:19
633
Seuraava 11:39
Urusvuori
Lähtöaika oli
10:20
1587
Seuraava 11:40
Vajossuonkatu
Lähtöaika oli
10:20
1233
Seuraava 11:40
Urushaara
Lähtöaika oli
10:21
1234
Seuraava 11:41
Ruopanhaara
Lähtöaika oli
10:21
188
Seuraava 11:41
Telekatu
Lähtöaika oli
10:22
189
Seuraava 11:42
Hiidenkatu
Lähtöaika oli
10:23
190
Seuraava 11:43
Marttilantie
Lähtöaika oli
10:24
191
Seuraava 11:44
Leaf
Lähtöaika oli
10:24
192
Seuraava 11:44
Paltankatu
Lähtöaika oli
10:25
193
Seuraava 11:45
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
10:25
194
Seuraava 11:45
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
10:25
195
Seuraava 11:45
Kaerlantie
Lähtöaika oli
10:26
196
Seuraava 11:46
Möörönkuja
Lähtöaika oli
10:27
197
Seuraava 11:47
Markulantie
Lähtöaika oli
10:28
198
Seuraava 11:48
Raunistulantie
Lähtöaika oli
10:28
199
Seuraava 11:48
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
10:29
200
Seuraava 11:49
Virusmäentie
Lähtöaika oli
10:30
201
Seuraava 11:50
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
10:30
202
Seuraava 11:50
Autistenaukio
Lähtöaika oli
10:31
203
Seuraava 11:51
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:32
89
Seuraava 11:52
Puutori
Lähtöaika oli
10:33
13
Seuraava 11:53
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
10:35
1943
Seuraava 11:55