This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 99c
99C
Länsikeskus-Pansio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Ilpoinen
➔
Länsikeskus-Pansio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilpoinen
Lähtöaika oli
08:15
456
Jaakkimankatu
Lähtöaika oli
08:15
457
Ilpoisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
08:16
458
Ilpoistenmäki
Lähtöaika oli
08:16
459
Siirtolapuutarha
Lähtöaika oli
08:17
460
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
08:17
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
08:18
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
08:18
463
Petrelius
Lähtöaika oli
08:19
465
Henrikinkirkko
Lähtöaika oli
08:20
466
Turjanpuisto
Lähtöaika oli
08:21
687
Lehmusaukio
Lähtöaika oli
08:22
688
Lehmustie
Lähtöaika oli
08:22
689
Karviaiskatu
Lähtöaika oli
08:22
690
Uusi Hautausmaa
Lähtöaika oli
08:23
691
Hautausmaantie
Lähtöaika oli
08:24
378
Skanssinkatu
Lähtöaika oli
08:27
356
Skanssi
Lähtöaika oli
08:27
349
Poropuiston kenttä
Lähtöaika oli
08:28
804
Karhunaukio
Lähtöaika oli
08:29
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
08:29
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
08:30
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
08:30
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
08:31
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
08:31
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
08:32
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
08:32
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
08:33
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
08:33
1504
Vaala
Lähtöaika oli
08:34
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
08:35
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
08:36
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
08:36
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
08:37
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
08:37
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
08:38
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
08:39
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
08:40
888
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
08:41
835
Hännikönkatu
Lähtöaika oli
08:42
836
Kotkankatu
Lähtöaika oli
08:42
837
Pääskyvuori
Lähtöaika oli
08:43
838
Jaaninoja
Lähtöaika oli
08:44
840
Jaaninpuisto
Lähtöaika oli
08:46
1197
Tanhuankatu
Lähtöaika oli
08:47
1198
C. O. Malmin koulu
Lähtöaika oli
08:47
1199
Hannunniittu
Lähtöaika oli
08:48
58
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
08:49
59
Metsätie
Lähtöaika oli
08:50
60
Haapatie
Lähtöaika oli
08:51
1662
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
08:52
1637
Vesilaitos
Lähtöaika oli
08:52
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
08:53
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
08:54
1635
Paavinkatu
Lähtöaika oli
08:54
1405
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
08:55
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
08:56
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
08:56
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
08:57
268
Leipäläntie
Lähtöaika oli
08:58
1589
Mullintie
Lähtöaika oli
08:59
1590
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
09:00
1591
Viertolantie
Lähtöaika oli
09:01
961
Uimahalli
Lähtöaika oli
09:02
440
Urheiluhallit
Lähtöaika oli
09:02
441
Eskonkatu
Lähtöaika oli
09:03
962
Kuninkojantie
Lähtöaika oli
09:05
963
Nuijamaantie
Lähtöaika oli
09:06
1469
Viilarinkatu
Lähtöaika oli
09:07
1559
Markulantie
Lähtöaika oli
09:08
476
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
09:08
477
Kustavintie
Lähtöaika oli
09:09
964
Suikkilanpuisto
Lähtöaika oli
09:09
965
Kaitaistentie
Lähtöaika oli
09:10
966
Pläkkikaupunginkatu
Lähtöaika oli
09:11
967
Ieskatu
Lähtöaika oli
09:12
1029
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
09:13
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
09:13
631
Turkuhalli
Lähtöaika oli
09:14
1514
Tillerinkatu
Lähtöaika oli
09:15
1512
Paavolanaukio
Lähtöaika oli
09:16
743
Leppäkertunkatu
Lähtöaika oli
09:17
744
Perhosenkatu
Lähtöaika oli
09:17
745
Pernontie
Lähtöaika oli
09:18
746
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
09:18
1507
Pernon koulu
Lähtöaika oli
09:19
747
Mesaanipuisto
Lähtöaika oli
09:19
748
Kemppilänkatu
Lähtöaika oli
09:20
669
Ahjokatu
Lähtöaika oli
09:21
670
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
09:21
671
Valmetinkatu
Lähtöaika oli
09:22
672